چرا ۱۴۰۰؛ سال تولید شد؟یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
1 فروردين 1400 ، دیدگاه 0
تحقق شعار سال نیازمند بهره گیری از همه ظرفیت ها و فرصت های موجود در کشور است تا بتوانیم به معنای واقعی کلمه، حامی تولید باشیم.

سال ۱۴۰۰ از سوی مقام معظم رهبری بعنوان سال تولید، پشتیبانی و مانع زدایی ها نام گذاری شد.

تحقق شعار سال نیازمند بهره گیری از همه ظرفیت ها و فرصت های موجود در کشور است تا بتوانیم به معنای واقعی کلمه، حامی تولید باشیم.

حمایت از تولید به عنوان یک اصل اساسی و مهم باید در کانون توجهات باشد و رسیدگی های ویژه ای صورت پذیرد تا شاهد رونق تولیدات داخلی در این روزهای سخت کرونایی باشیم که فشار بسیار زیادی به تولیدکنندگان وارد می شود.

نیاز می رود روزهای نامبارک کرونایی را با حمایت از تولید داخلی؛ امیدآفرین نماییم و همه تلاش ها در این راستا باشد تا دغدغه ها و مشکلات موجود برای صنعتگران حل شود.

امروز صنایع ما به حمایت های بیشتری نیاز دارند تا بتوانند مجموعه خود را حفظ کرده و با توان لازم به ادامه فعالیت خود بپردازند که یک اولویت مهم در شرایط کنونی می باشد و تا می توانیم باید گام برداریم هیچ واحد تولیدی از فعالیت باز نماند.

نیاز است تا بانکها همکاری خوبی با واحدهای تولیدی داشته و به نوعی یاریگر آنان در مسیر باشند و به هر طریقی می توانند راهگشای مشکلات آنان در حوزه مالی بوده و کمک کار شوند.

همه باید تلاش کنند تا واحدهای تولیدی سرپا بایستند نه اینکه نظاره گر باشیم این واحدها یکی پس از دیگری تعطیل گردند که نیاز است بانکها با درک اهمیت حفظ صنایع تولیدی، همراه بوده و از تعطیلی واحدها خودداری کنند.

حمایت از تولید و کارآفرین داخلی و پرهیز از خرید و وارد نمودن کالاهای خارجی که مشابه داخلی دارند گامی اساسی برای حمایت از تولید داخلی و کمک به امر اشتغال و سرمایه گذاری در کشور است.

در پایان امید می رود؛ سال ۱۴۰۰ سالی برای توجه و پشتیبانی ویژه از تولید باشد که نیازی اساسی است و روند رو به رشد رونق تولید در استان مازندران مستمر گردد که تحقق آن برکات و دستاوردهای بسیاری در حوزه های اقتصادی و اجتماعی خواهد داشت.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0