سالی که گذشت.../یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
27 اسفند 1399 ، دیدگاه 0
در سال 1400؛ ما انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش داریم که امید است با حضوری آگاهانه، زمینه ساز بهبود اوضاع اقتصادی کشور گردیم و روزهای خوبی برای ایران عزیزمان در انتظار باشد.

سال 1399 با همه خوبی ها و بدی هایش در حال سپری شدن است و خود را برای آغاز سال 1400 آماده می کنیم.

سالی که گذشت همراه با بزرگترین مصیبت وارده دهه های اخیر جهان بود که زندگی تمام مردم را تحت الشعاع خود قرار داد.

ویروس کرونا آمد و سبک زندگی همه را تغییر داد و مشکلات و سختی های بسیاری را به همراه آورد که در این سال ملزم شدیم تا پروتکل های بهداشتی را به نحو شدیدتری رعایت کنیم و بیشتر مراقب خود و خانواده مان باشیم.

کرونا سبب شد در سال 99 بسیاری از هم وطنان و عزیزان خود را از دست دهیم که همه این مرگ و میرها می تواند درسی برایمان باشد که زندگی پر از روزهای خوب و بد و فراز و نشیب است و گاهی باید از عزیزان خود بگذریم زیرا این حکمت زندگی است.

با آمدن ویروس کرونا و آغاز قرنطینه ها؛ مشکلات اقتصادی بسیاری برای اصناف و فعالان تولیدی ایجاد گردید و با افزایش قیمت ها؛ معیشت ما دچار مشکل شد.

سالی که گذشت سالی سخت برای مردم بود اما درس های بسیاری هم به همراه داشت تا بیشتر مراقب خود و عزیزانمان باشیم و امید به روزهای بهتر برای خود تصور کنیم تا محقق گردد.

نیاز داریم برای هم دعا کنیم تا سال 1400 سالی پر از سلامتی، موفقیت، پیروزی، آرامش و پایان پرونده ویروس کرونا باشد و بهترین ها برای مردم عزیز و شریف ایران؛ صورت پذیرد.

در سال 1400؛ ما انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش داریم که امید است با حضوری آگاهانه، زمینه ساز بهبود اوضاع اقتصادی کشور گردیم و روزهای خوبی برای ایران عزیزمان در انتظار باشد.

گروه رسانه ای کمال نیز از همه مخاطبان عزیز و شریف خود تشکر می نماید که در این سال در کنارمان بودند و سبب شدند به بهترین نحو ممکن و آنگونه که شایسته است قدم برداریم.

این گروه رسانه ای به لطف خداوند متعال، تلاش خستگی ناپذیر پرسنل مجموعه و حمایت و همراهی شما مخاطبان عزیز توانست موفق به افتخارات نشریه برتر مکتوب استان مازندران از سوی معاونت مطبوعاتی و امور اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتخاب به عنوان ده پایگاه خبری تحلیلی برتر استان مازندران از سوی معاونت مطبوعاتی و امور اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، انتخاب به عنوان رسانه برتر بسیج استان مازندران در اختتامیه دومین جشنواره کشوری ابوذر، کسب رتبه دوم جشنواره استانی فرشتگان نجات شهرستان نوشهر در بخش یادداشت و... گردد که امیدواریم در سال جدید بتوانیم ضمن توفیق استمرار منظم و کیفی فعالیت هفته نامه آوای کمال و تلاش مستمر پایگاه خبری کمال آنلاین؛ موفقیت هایمان نیز استمرار داشته باشد.

پیشاپیش فرارسیدن سال 1400 را خدمت همه شما هم استانی ها و همشهریان عزیز؛ تبریک و تهنیت عرض می نمایم و امیدوارم هر روزتان نوروز و نوروزتان پیروز باشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0