مردم نگران تامین مرغ شب عید نباشند.
24 اسفند 1399 ، دیدگاه 0
عضو اتحادیه کشوری مرغ وتخم مرغ وماهی خاطر نشان کرد که مصرف مرغ درپایان سال نسبت به ماههای قبل بیشتر می باشد و برای کنترل قیمت مرغ و دسترسی مردم به مرغ براساس دستور ستاد پشتیبانی امور دام استان در مرحله اول برای شهرستان آمل مقدار ۵۰ تن مرغ منجمد در نظر گرفته شده است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین  /علی اصغر شعبانی عضو اتحادیه کشوری مرغ وتخم مرغ و ماهی و رئیس اتحادیه مرغ فروشان شهرستان آمل در حاشیه بازدید شبانه از کشتارگاههای  مرغ شهرستان آمل که با حضور آقای اسکو رئیس بازرسی اداره صمت ، ساکت نماینده جهاد کشاورزی و دکتر عرفان نماینده دامپزشکی  شهرستان آمل گفت . بازدید شبانه از کشتارگاههای مرغ شهرستان براساس مصوبه ستاد تنظیم بازار بصورت مستمر صورت می گیرد.

شعبانی ادامه داد : در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان آمل که در فرمانداری ویژه به ریاست آقای ولائی معاونت برنامه ریزی وبا حضور اعضا و مدیران کشتارگاههای مرغ شهرستان برگزار شد مقرر گردید درصدی از کشتا رهای خودشان را تحویل اداره صمت آمل بدهند تا براساس قیمت مصوب کیلوئی ۲۲۵۰۰ تومان به دست مصرف کننده برسانند .

 عضو اتحادیه کشوری مرغ وتخم مرغ وماهی خاطر نشان کرد که مصرف مرغ درپایان سال نسبت به ماههای قبل بیشتر می باشد و  برای کنترل قیمت مرغ و دسترسی مردم به مرغ براساس دستور ستاد پشتیبانی امور دام استان در مرحله اول برای شهرستان آمل مقدار ۵۰ تن مرغ منجمد در نظر گرفته شده است .

شعبانی اظهار داشت : این مرغ ها با قیمت مصوب ۱۵۵۰۰ تومان در چندین واحد های کسبی مرغ فروشان و فروشگاههای بزرگ در حال توزیع می باشد .

وی تاکید کرد روند توزیع مرغ بر اساس ستاد تنظیم بازار تا شب عید ادامه خواهد داشت و مردم هیچ نگرانی بابت توزیع مرغ نداشته باشند .

شعبانی درپایان از فرمانداری ویژه شهرستان آمل و رئیس اداره صمت و جهاد کشاورزی که همکار یهای لازم را  در این زمینه داشتند تشکر کردند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0