مقابله با جریان سازی رسانه ای مغایر آرمان های انقلاب اسلامی
16 اسفند 1399 ، دیدگاه 0
مسئول بسیج رسانه مازندران گفت: این سازمان با هرگونه جریان سازی رسانه ای مغایر آرمان های انقلاب اسلامی مقابله وبرخورد می کند.

کمال آنلاین / مسئول بسیج رسانه مازندران گفت: این سازمان با هرگونه جریان سازی رسانه ای مغایر آرمان های انقلاب اسلامی مقابله وبرخورد می کند.

عبدالمهدی حق شناس با تاکید بر مبارزه با فساد در تمامی سطوح بیان کرد: بسیج همانگونه که در دوران دفاع مقدس در جبهه مقدم مبارزه با کفار بود امروز نیز در جنگ اقتصادی در جبهه مقدم مبارزه با مفاسد اقتصادی است.

حق‌شناس با بیان اینکه بسیجی جز با خدا با کسی معامله نمی‌کند اظهار کرد: بسیج و بسیجی به هیچ جناح و گروهی وابسته نیست و هیچ‌گاه خود را وامدار جریان خاصی نمی‌داند و کسی حق ندارد فعالیت‌های مردمی بسیجیان در عرصه رسانه را وابسته به جریانی خاص بداند.

وی با اشاره به جریان‌های منحرف رسانه‌ای که همزمان با نزدیک شدن‌به‌انتخابات در استان شکل گرفته اظهار کرد: با نزدیک شدن به ایام انتخابات شاهد برخی شیطنت‌ها در فضای مجازی و رسانه‌ای استان هستیم که قاطعانه اعلام می‌کنیم با هرگونه جریان سازی رسانه‌ای که مخالف و مغایر آرمان‌های انقلاب اسلامی باشد مقابله خواهیم کرد و آن را بر نمی‌تابیم.

حق شناس دفاع از آرمان‌های انقلاب و بسیج تمامی رسانه‌ها را از اهداف مهم سازمان بسیج رسانه برشمرد و گفت: در راستای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیشرو گام‌های مؤثری را در این ایام بر می‌داریم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0