ایرانی‌ها در صدر عمره گزاران کشورهای مسلمان
27 تیر 1391 ، دیدگاه 0
وزارت حج عربستان در یک گزارش رسمی درباره عمره تاکید کرد که ایرانی ها در صدر عمره گزاران کشورهای مسلمان در سرزمین وحی هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از الوطن، وزارت حج عربستان در گزارشی اعلام کرد بیش از چهار میلیون عمره گزار وارد سرزمین وحی شدند که بر اساس گزارش صادره از وزارت حج عربستان، تعداد عمره گزارانی که از تمام ورودی‌های عربستان از زمان آغاز عملیات عمره تا هفته گذشته وارد شده اند به بیش از چهار میلیون عمره گزار رسیده است که بیش از سه میلیون نفر از آنها از طریق هوایی وارد شده اند.

بر اساس این گزارش، بیش از نیم میلیون عمره گزار از طریق زمینی و بیش از 300 هزار نفر از طریق دریا وارد شدند و همچنین تعداد عمره گزاران خارج شده از عربستان تا هفته گذشته بیش از سه میلیون عمره گزار بوده است.

ایرانی ها در صدر عمره گزاران

در گزارش رسمی وزارت حج عربستان آمده است عمره گزاران ایرانی در صدر عمره گزاران قرار دارند. ایرانی ها بیش از 17 درصد کل عمره گزاران حاضر در سرزمین وحی را به خود اختصاص داده اند.

پس از عمره گزاران ایرانی، مصریها با بیش از 14 درصد، پاکستانی ها با بیش از 11 درصد و اندونزیایی ها با بیش از 9 درصد در رده های بعدی قرار دارند.

در این گزارش آمده است، تعداد کل روادید صادر شده برای موسم عمره امسال بیش از پنج میلیون و پانصد هزار روادید بوده است.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0