۱۰۰ میلیارد تومان برای تکمیل سالن ورزشی ۱۰ هزار نفری آمل نیازاست
8 اسفند 1399 ، دیدگاه 0
صالحی امیری، ادامه داد، البته با پیگیری‌های که وزارت ورزش ونیز کمیته ملی المپیک با آقای نوبخت رئیس سازمان مدیریت وبرنامه وبودجه کشور خواهد داشت، برای سال آینده ردیف مشخص بودجه وحمایت از این سالن خواهد شد تا شاهد اجرای هرچه سریعترآن باشیم.

کمال آنلاین  / سید رضاصالحی امیری در حاشیه بازدید از سالن ورزشی ۱۰ هزار نفری آمل اظهار داشت: متأسفانه اکنون مشکل بزرگی که برای ساخت این سالن که به عنوان دومین سالن ورزشی سرپوشیده کشور محسوب می‌شود، برطرف کردن موانع تعیین حریم سالن با جاده و حاشیه رودخانه هراز است که تعهد کردم به مسئولان باشگاه کاله حتماً درنشست ویژه وزیر نیرو این دغدغه مطرح تا انشاله با لحاظ کردن همه جوانب، روند ساخت این مجموعه بزرگ درآمل از سر گرفته شود.

وی با تاکید براینکه تحت هیچ شرایطی تخریب سازهای ایجاد شده باشگاه کاله درساخت سالن ۱۰ هزارنفری مطرح نیست، بلکه موانع آن برطرف وساخت آن تسریع خواهد شد، گفت: کمبود منابع مالی دومین مشکل تأخیر درساخت این سالن بزرگ ورزشی هست که پیگیر اختصاص منابع مالی آن از سوی سازمان مدیریت وبرنامه وبودجه کشور خواهیم شد.

رئیس کمیته ملی المپیک با بیان اینکه حدود ۳ سال روند ساخت سالن ۱۰ هزار نفر توسط باشگاه کاله به واسطه وجود این دو مشکل متوقف شده است، گفت، در صورتی که تا سال گذشته حداقل با ۵۰ میلیارد تومان ساخت این سالن ۱۰ هزارنفر تکمیل وقابل افتتاح بود، اکنون برای تکمیل وتجهیز این مجموعه به بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است که باید هرچه سریع‌تر منابع آن مشخص شود.

صالحی امیری، ادامه داد، البته با پیگیریهای که وزارت ورزش ونیز کمیته ملی المپیک با آقای نوبخت رئیس سازمان مدیریت وبرنامه وبودجه کشور خواهد داشت، برای سال آینده ردیف مشخص بودجه وحمایت از این سالن خواهد شد تا شاهد اجرای هرچه

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0