تجربه، استفاده از تکنولوژی و دانش فنی روز دنیا؛ رموز موفقیت شرکت رویش
3 اسفند 1399 ، دیدگاه 0
کسب مقام نمونه ملی در زمینه تولید محصولات گلخانه ای (گل و گیاه زینتی) در سال 1399

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین  /  پرورش و تولید گل و گیاه یکی از مزیت‌ها و ظرفیت‌های اصلی استان مازندران است به‌گونه‌ای که در یک‌هزار و ۹۲ هکتار از زمین‌های کشاورزی مازندران، انواع گل و گیاهان زینتی، آپارتمانی، شاخه بریده، درخت و درختچه پرورش داده می‌شود

شهرستان آمل با داشتن دو میلیون مترمربع سطح زیر کشت پرورش گل‌های زینتی و تولید 95 میلیون انواع گل زینتی، رتبه اول در تولید و پرورش گل و گیاه زینتی در مازندران را به خود اختصاص داده است.

شركت رویش توانسته با مدیریت جوان خوش فکر و در خور تحسین و کار آفرین برتر مهندس احمد قلی زاده با استفاده از تجربه و تخصص، اقدامات قابل توجهی را در امر تولید گل وگیاه و محصولات گلخانه با استفاده از سرمایه گزاری و حمایت همه جانبه مهندس خلیل قلی زاده به سرانجام برساند که به عنوان شرکت پیشرو در تولید گیاهان داروئی ومحصولات کشاورزی در کشور مطرح باشد که با همت وپشتکار توانسته درامر صادرات نقش آفرینی کند که به عنوان مدیر نمونه ملی در سال 99 در زمینه تولید محصولات گلخانه ای (گل وگیاه زینتی) انتخاب ولوح سپاس را از دست ریاست جمهور و وزیر جهادکشاورزی و مسئولین استانی و شهرستان آمل دریافت کند.

شركت رویش فعالیت خود را از سال 1367 در زمینه پروژه های باغبانی آغاز نموده است و در سال 1373 به عنوان پیمانكار وزارت كشاورزی ایران و دیگر شركت های خصوصی در زمینه تولید نهال و انواع نشاء گیاهان دارویی و زینتی، موفقیت های ارزشمندی را بدست آورد و توانست میلیون ها اصله نهال مثمر و انواع نشاء گیاهان با بالاترین كیفیت و استاندارد را تولید نماید.

همچنین شركتی پیشرو در زمینه تولید گیاهان دارویی می باشد كه سابقه كشت و پرورش انواع گیاهان دارویی  در نقاط  مختلف  ایران را داراست و بعنوان بهترین تولید كننده گیاهان دارویی در كشور (نمونه ملی) درسالهای 1384-1385 واخیرا هم درسال 1399 برگزیده شده است.

گلخانه گیاهان دارویی درسال 1389 درمنطقه خوش آب و هوای شاهزید واقع در 40 کیلومتری جاده هراز از (امل به تهران ) احداث شده است  وبزرگترین افتخارات شرکت همراه شدن با کادری مجرب وآموزش دیده دراین مسیر می باشد .

 میزان وکیفیت تولید گل دراین گلخانه مطابق با استاندارد های بین المللی ونزدیک به دو برابر استاندارد تولید گل( درواحد سطح) درداخل کشور می باشد به همین خاطر بیشتر تولیدات مابه کشورهای حوزه سی .ای.اس وخلیج فارس صادر می گردد .

از دیگر فعالیت های این شركت ساخت و راه اندازی پروژه های گلخانه ای مدرن و هوشمند  به روش كشت هیدروپونیك(بدون خاك)، نیروگاه برق و تولید انواع گیاهان زینتی شاخه بریده و سبزی و صیفی (گوجه، خیار و فلفل) است.
این شركت در عرصه صادرات محصولات کشاورزی شامل انواع میوه ، گیاهان دارویی، گل های شاخه بریده و سبزی و صیفی  با كیفیت استانداردهای جهانی،  به كشوره های حوزه  CIS و كشورهای حوزه خلیج فارس فعالیت بسیار چشمگیری دارد.
در سال 1388-1389  و 1390-1391-1392  به عنوان  تولید كننده نمونه محصولات گلخانه ای (نمونه ملی) برگزیده شده است

این شرکت درکنار فعالیت خودش در زمینه گیاهان داروئی توانسته است درسال 1383با احداث گلخانه آنتوریوم درمنطقه رفیع آباد واقع در 5 کیلومتری جاده آمل به سرخرود و در سال 1389 گلخانه رز درمنطقه شاهزيد واقع در 30 كيلومتري جاده هراز  از آمل به تهران  با اشتغالزائی از متخصصان وکارشناسان خبره درامر گل وگل علاوه بر کشور در کشورهای حوزه  CISو خلیج فارس نقش آفرینی کند وامروز شاهد حضور سفرا و بازرگانان این کشورها جهت عقد قرارداد با این شرکت هستیم .

فاز 2 شرکت رویش با حضوردکتر واعظی رییس دفتر ریاست جمهوری و استاندار مازندران و سایر مقامات درمنطقه رفیع آباد درسال 98 افتتاح وبه بهره برداری رسید.

تعدادی از افتخارات شركت رویش

✔ تولید کننده نمونه گیاهان دارویی 80

✔ باغدار نمونه 84

✔ تولید کننده نمونه گیاهان دارویی 84

✔ مشتری برتر بانک کشاورزی 88

✔ تولید کننده نمونه محصولات گلخانه ای 88

✔ تولید کننده نمونه محصولات گلخانه ای90

✔ تولید کننده نمونه محصولات گلخانه ای 91

✔ تولید کننده نمونه محصولات گلخانه ای 88 وزارت جهاد کشاورزی

✔ تولید کننده نمونه محصولات گلخانه ای 91 وزارت جهاد کشاورزی

✔ تندیس نخبگان شهرستان آمل 87

✔ مشتری برتر بانک کشاورزی 88

✔ تندیس دستاوردهای سی ساله نظام نمایشگاه سیمرغ

✔کارآفرین نمونه وزارت کار و امور اجتماعی

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0