بیشترین ضعف تیم ملی در دفاع است/ بازی‌ها هر کجا باشد آماده هستیم
26 بهمن 1399 ، دیدگاه 0
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با بیان اینکه تعیین برنامه آماده سازی این تیم در گرو نتیجه جلسه فدراسیون با AFC است، گفت: مسابقات انتخابی جام جهانی هر کجا برگزار شود، صد درصد آماده خواهیم بود.

به گزارش خبرنگار مهر، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال ایران امروز یکشنبه برای تماشای بازی تراکتور و سایپا در ورزشگاه دستگردی تهران حضور داشت.

وی در حاشیه این مسابقه در جمع خبرنگاران حاضر شد و به سئوالات آنها درباره شرایط تیم ملی و احتمال تعویق بازی‌های انتخابی جام جهانی در فروردین ماه پاسخ داد.

اسکوچیچ درباره بازی‌های فروردین تیم ملی و تعویق آن گفت: باید با کنفدراسیون آسیا صحبت کنیم و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد. هر موقع مسابقات برگزار شود، صد درصد آماده‌ایم.

وی درباره ارزیابی اش از مسابقات لیگ برتر ایران تاکید کرد: هم چیزهای مثبتی هست و هم منفی. این لیگی است که داریم و باید از بین همین‌ها بازیکنان تیم ملی را انتخاب کنیم. تمام مسابقات را زیر نظر داریم و بهترین راه حل را انتخاب می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی ایران درباره لژیونرهای ایران از جمله مهدی طارمی و گلزنی هایش در پورتو پرتغال تاکید کرد: لژیونرهای خوبی داریم بخصوص در خط حمله. بیشتر ضعف ما در دفاع است و باید آنجا را پوشش بدهیم.

اسکوچیچ درباره احتمال برپایی اردوی آماده سازی در ماه مارس تصریح کرد: الان نمی‌توانیم صحبت کنیم. باید جلسه کنفدراسیون آسیا برگزار شود. شکی نیست همه تلاشمان را می‌کنیم بازی‌های بهتری در تیم ملی انجام بدهیم.

وی در خصوص احتمال سورپرایز در تیم ملی و دعوت از نفرات جدید، گفت: فکر نمی‌کنم سورپرایزی باشد. سعی می‌کنیم بهترین‌ها را انتخاب کنیم. هر بازیکنی که به سطح کیفی و بالای ما برسد، به تیم ملی دعوت می‌شود. به فکر بهتر کردن تیم ملی هستم و فقط این برایم اهمیت دارد.

سرمربی تیم ملی درباره احتمال برگزاری بازی تدارکاتی اظهار کرد: گفتم که منتظر جلسه با کنفدراسیون آسیا هستیم. شکی نیست بهترین کار را برای ساختن یک تیم بهتر انجام می‌دهیم.

اسکوچیچ در پایان با اشاره به درخواست فدراسیون برای میزبانی در مسابقات انتخابی جام جهانی هم گفت: طبق برنامه قبل ما در سه بازی میزبان هستیم و به نفعمان است که بازی‌ها را در ایران برگزار کنیم ولی مسابقات هرکجا برگزار شود صد درصد آماده هستیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0