امتیازگیری نساجی شروع می شود/مذاکره با ۵۰ بازیکن
24 بهمن 1399 ، دیدگاه 0
قائمشهر-سرمربی تیم نساجی مازندران، به امتیازی گیری تیمش دربازی خانگی هفته پانزدهم لیگ برتر با تیم گل گهر سیرجان اظهار امیدواری کرد.
کمال آنلاین / "مجید جلالی شامگاه جمعه درنشست خبری پیش از بازی تیمش نساجی مازندران برابر تیم گل گهرسیرجان گفت: با تمرینات خوب وبا انگیزه‌ای که بازیکنان تیم نساجی در هفته اخیر داشتند و با روند روبه رشدی که درتیم مشاهده می‌شود، انشاله امتیازگیری تیم نساجی ازاین هفته شروع می‌شود.
 
وی افزود: هر روزی که کارم درنساجی می‌گذرد، نسبت به کارم، تیمم و آینده این تیم امیدوارتر می‌شوم.
 
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران، ادامه داد، خوشبختانه اکنون کارهایی که درحال انجام هستیم، و همکاری که از طرف باشگاه و عوامل باشگاه می‌بینیم و همچنین انگیزه و حرارتی که در تمرینات از بازیکنانم می‌بینم، به من انرژی می‌دهند واینها نوید بخش روزهای خوش برای تیم نساجی است.
 
جلالی گفت، می‌خواهم به هواداران تیم نساجی هم بگویم که کادرفنی وبازیکنان به شدت درحال کار هستند و این بازیکنان نیز اکنون اشتیاق زیادی دارند که روزهای خوبی را برای تیم نساجی رقم بزنند.
 
وی اضافه کرد، که به لطف خداوند، خیلی زود شاهد روزهای خوبی برای نساجی خواهید بود.
 
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران با بیان اینکه در بازی عصرشنبه برابر تیم گل گهر متأسفانه از حضور غفاری، ممشلی، نظری، گل‌محمدی و قائد رحمت به علت مصدومیت محروم هستیم، گفت: البته سعید بیگی و مهرداد بایرامی هم به علت محروم نمی‌توانند تیم نساجی را دربازی فردا همراهی کنند.
 
جلالی ازعملکرد بازیکنان تیم پایه درترکیب تیم نساجی دربازی‌های گذشته ابراز رضایت کرد وافزود: ا ما تعدادی بازیکن جوان را از تیم‌های پایه به جمع نفرات تیم بزرگسالان باشگاه اضافه کردیم، که من نسبت به عملکرد و شایستگی آنها ایمان دارم و خواهید دید که این بازیکنان جوان برای نساجی درآینده سرمایه‌های بزرگی خواهند شد.
 
سرمربی تیم نساجی مازندران درپاسخ به این پرسش که در بازی برابرگل گهرهم با استراتژی دفاعی بازی خواهید کرد، گفت، دفاع فشرده که می‌گوئید، در همه بازی‌ها نبود و ما فقط مقابل استقلال واقتضای این مسابقه سعی کردیم با این سیستم بازی کنیم.
 
جلالی اضافه کرد، البته دربازی مقابل شهر خودرو در مشهد، یک بازی کاملاً پایاپای را داشتیم و مقابل تیم ذوب‌آهن هم یک بازی کاملاً برتر را به نمایش گذاشتیم.
 
وی اضافه کرد، با توجه به تمریناتی که انجام دادیم و شرایطی که داشتیم، از بازی بعدی روند امتیازگیری ما آغاز خواهد شد.
 
سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین درخصوص جذب بازیکن جدید برای تیمش درنیم فصل دوم نیزگفت، در ۱۰ روز گذشته، با حدود ۵۰ بازیکن که احتمال جذب آنها برای تیم نساجی وجود داشت، به صورت مستقیم ویا با مدیربرنامه‌های آنها وارد مذاکره شدیم و روند کار نیز رضایت بخش بوده است.
 
جلالی اضافه کرد، که حداقل تا روز دوشنبه یا سه‌شنبه خبرهای خوبی را از روند جذب بازیکنان جدید به هواداران خواهیم داد.
 
تیم نساجی مازندران درچارچوب هفته پانزدهم رقابتهای لیگ برترفوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ عصرشنبه ۲۵ بهمن در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر میزبان تیم گل گهرسیرجان است.
 
تیم نساجی تاپایان هفته چهاردهم این رقابتها با کسب ۹ امتیاز درمکان پانزدهم و گل گهرسیرجان با کسب ۱۹ امتیاز در رده ششم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارند.

 

 

عضو جامعه کارگری کشور:

زندگی کارگران با عدم افزایش منطقی دستمزد در معرض خطر شدید قرار دارد

 

عبدالرضا عزیزکمالی عضو جامعه کارگری کشور با بیان این که در روزهای پایانی سال قرار داریم و در این روزها نسبت به تعیین میزان دستمزد اقدام می گردد افزود: ضرورت دارد تا در تعیین دستمزد سال 1400 همه جوانب زندگی جامعه کارگری درنظر گرفته شود.

وی اظهارداشت: اگر افزایش دستمزد سال 1400 بر مبنای افزایش دستمزد سال های قبل صورت گیرد به طور قطع و یقین، زندگی کارگران در معرض خطر شدید قرار خواهد گرفت.

عزیزکمالی خاطرنشان کرد: در ماه های اخیر شاهد افزایش چندین برابری قیمت کالا و اجناس در کشور هستیم که حقوق فعلی کارگران فقط کفاف معیشت آنان را هم نمی دهد چه رسد به سلامت، مسکن و... که برای این امر باید فکر چاره اساسی صورت پذیرد.

عضو جامعه کارگری کشور با اشاره به این که پیشنهاد افزایش ۳۵ درصدی برای حقوق کارگران مطرح گردیده است گفت: کارگران به هیچ وجه با این افزایش حقوق نمی توانند امرار معاش کنند و زندگی حداقلی برای خود و اعضای خانواده شان فراهم نمایند.

عضو اصلی انجمن مدیران رسانه کشور ادامه داد: شورای عالی کار، کمیته مزد دارد و متناسب با شرایط موجود از وضعیت اقتصادی کشور نسبت به تعیین دستمزد اقدام می نمایند که نیاز می رود حق کارگران به معنای واقعی کلمه دیده شود.

عزیزکمالی با اشاره به ماده 41 قانون کار بیان داشت: شورای عالی کار همه ساله موظف است میزان حداقل مزد کارگران را برای نقاط مختلف کشور و یا صنایع مختلف با توجه به معیارهای ذیل تعیین نماید: حداقل مزد کارگران با توجه به درصد تورمی که از طرف بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران اعلام می شود.

حداقل مزد بدون آن که مشخصات جسمی و روحی کارگران و ویژگی های کار محول شده را مورد توجه قرار دهد باید به اندازه ای باشد تا زندگی یک خانواده  که تعداد متوسط آن توسط مراجع رسمی اعلام می شود را تامین نماید.

وی بیان داشت: امیدواریم تعیین دستمزد سال 1400 براساس منطق و واقعیت روز جامعه باشد تا زندگی این قشر زحمتکش و موتور محرکه بازار و اقتصاد ایران دچار مشکل نگردد.


 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0