اعتبارات پروژه های عمرانی مازندران قطره چکانی واریز می شود
15 بهمن 1399 ، دیدگاه 0
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: اعتبارات پروژه های عمرانی به صورت قطره چکانی واریز شده و بین ۲۰ تا ۳۰ درصد در سال جاری تخصیص یافته است.

آوای کمال / مهدی رازجویان صبح چهارشنبه در نشست هم اندیشی و بهره برداری از پروژه‌های عمرانی شهرستان تنکابن گفت: در دهه فجر امسال، ۸۸۷ پروژه با اعتبار دوهزار و ۵۹۶ میلیارد تومان در سطح استان به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: کلنگ ۷۲ پروژه با اعتبار دوهزار و ۳۹ میلیارد تومان. هم در این ایام به زمین زده می‌شود.

رازجویان با بیان اینکه رتبه نخست پروژه‌های عمرانی در استان در حوزه میراث فرهنگی و گردشگری با اعتبار ۶۱۳ میلیارد تومان است، اضافه کرد: در بخش مخابرات هم ۴۷۴ میلیارد تومان پروژه در این ایام به بهره برداری می‌رسد.

معاون عمرانی استانداری مازندران اظهار داشت: ۱۲۹ پروژه. با اعتبار ۹۷۰ میلیارد تومان در حوزه اشتغالزایی با ظرفیت ایجاد اشتغال برای دوهزار و ۸۵۰ نفر نیز در دهه فجر اجرایی می‌شود.

راز جویان با بیان اینکه اعتبارات پروژه‌های عمرانی به صورت قطره چکانی واریز شده و تخصیص ۲۰ تا ۳۰ درصدی دارد، ادامه داد: اما این امر باعث نشد که اجرای پروژه‌های عمرانی متوقف شود.

وی بیان داشت: ۳۱۷ پروژه با ۶۲۱ میلیارد تومان در حین اجرای کار برای ۸ هزار نفر اشتغال ایجاد کرد و نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان اعتبار در قالب پروژه‌های خرد بود که توسط دهیاری‌ها انجام شد.

رازجویان گفت: زراعت چوب هم در اراضی استان به منظور حفظ طبیعت، سرسبزی، ایجاد اشتغال و درامد در حال اجراست.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0