ورزشگاهی که آرزو شد!یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
23 دی 1399 ، دیدگاه 0
این استادیوم؛ 15 سال است که مراحل تجهیز و نوسازی خود را طی می کند و هر روزه مسئولان در مصاحبه ها و بازدیدهای خود وعده هایی می دهند که به مرحله عملیاتی نرسیده است.

در روزهای اخیر مدیرعامل شرکت توسعه و نگه داری اماکن ورزشی کشور باتفاق نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی، مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران و مسئولان شهرستان آمل از روند تکمیل ورزشگاه شهید چمران بازدید کردند.

 

این استادیوم؛ 15 سال است که مراحل تجهیز و نوسازی خود را طی می کند و هر روزه مسئولان در مصاحبه ها و بازدیدهای خود وعده هایی می دهند که به مرحله عملیاتی نرسیده است.

 

جامعه ورزش آمل و به خصوص فوتبال؛ چشم انتظار تحقق این آرزوی به سرانجام نرسیده هستند که نیاز می رود کار روند تکمیل ورزشگاه شهید چمران آمل تسریع پیدا نماید.

 

ورزشگاه شهید چمران آمل تبدیل به نمادی از پروژه های نیمه تمام در استان مازندران شده است که نفس نفس می زند.

 

در جریان بازدید مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی از ورزشگاه شهید چمران آمل بیان شد این مجموعه 70 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و 70 میلیارد ریال اعتبار فاز اول آن تامین گردید که اعتبار 200 میلیارد ریالی برای کل مجموعه ورزشی شهید چمران آمل نیاز است.

 

طولانی شدن روند تجهیز و تکمیل این ورزشگاه؛ داد همه را درآورده است اما در حال حاضر پیمانکاران در حال نصب تجهیزات چمن مصنوعی و صندلی هستند که مدیرعامل شرکت توسعه و نگه داری اماکن ورزشی کشور وعده داد  ورزشگاه شهید چمران آمل تا پایان سال تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

 

دکتر حاجی پور نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی در نخستین ماههای حضورش؛ با وزیر ورزش و جوانان، معاون پارلمانی و امور مجلس وزارت ورزش و جوانان و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدارهایی داشته است که امیدواریم شاهد تکمیل و بهره برداری ورزشگاه شهید چمران آمل در سریع ترین زمان ممکن باشیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0