جشنواره استانی"نگین سلیمان"در آمل برگزار می شود
9 دی 1399 ، دیدگاه 0
این جشنواره در 5 محور شعر ، نقاشی ، متن ادبی ، عکس وسرود در سطح فضای مجازی برگزار خواهدشد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، حجت الاسلام میثم بابایی سخنگوی مجمع فرهنگی مذهبی سردار سلیمانی در نشست خبری نخستین جشنواره استانی نگین سلیمان با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان آمل با بیان اینکه سردار سلیمانی یکی از محبوب ترین چهره های اثرگذار انقلاب اسلامی بود که فکری جز عزت و سربلنی اسلام و مظلومان جهان نداشت؛ گفت: نخستین جشنواره نگین سلیمان با همکاری سپاه کربلای مازندران در پنج محور شعر، نقاشی، متن ادبی، عکس و کلیپ برگزار می شود.

وی با اشاره به انتخاب نگین سلیمان برای این جشنواره ادامه داد : خوشبختانه با فراخوانی که داده شد این نام از بین دیگر نامها انتخاب شد که زیبنده شهیدسلیمانی بوده است .

وی ادامه داد : این جشنواره در 5 محور شعر ، نقاشی ، متن ادبی ، عکس وسرود در سطح فضای مجازی برگزار خواهدشد و به سه نفر برتر دارای زیباترین اثر جشنواره هدایای نفیس، تندیس و لوح سپاس اهدا می شود و هدیه ویژه این جشنواره سفر زیارتی به استان کرمان و زیارت دو روزه مزار سردار شهید سلیمانی است.

وی با بیان اینکه محدودیت سنی برای شرکت کنندگان وجود ندارد؛خاطرنشان کرد: تنها در بخش نقاشی محدودیت سنی برای شرکت کنندگان برای سنین زیر ۱۲ سال و کمتر از ۱۸ سال در نظر گرفته شده است.

حجت الاسلام بابایی گفت: تمام آثار ارسالی به جشنواره باید با محوریت سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس باشد.

وی تاکید کرد : کلیه کسانی که می خواهند دراین جشنواره شرکت کتتد می توانند آثار خودرا به شماره 09396041143 بصورت واتساپ ویا به آی دی @negin_soleyman_amol تا 15 دی ارسال کنند

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0