دیدار قائم مقام گروه اکسین با فرمانده نیروی انتظامی شهرستان آمل
7 دی 1399 ، دیدگاه 0
عباس طاهری پور قائم مقام گروه اکسین با حضور در دفتر سرهنگ ذات اله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان آمل با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ،  / عباس طاهری پور قائم مقام گروه اکسین با حضور در دفتر سرهنگ ذات اله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان آمل با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

دراین دیدار عباس طاهری پور قائم مقام گروه اکسین با اشاره به اقدامات صورت گرفته گروه اکسین درانجام پروژه های عمرانی، خدماتی و فرهنگی درسطح کشور گفت: در مجموعه گروه اکسین براین باور هستیم که با توجه به اجرای پروژه های عمرانی درسطح کشور اقداماتی را درسطح مازندران بخصوص شهرستان آمل داشته باشیم.

وی با اشاره به راه اندازی مجموعه بزرگ سیتی سنتر اکسین ادامه داد: مجموعه اکسین افتخار آن را داشت تا فاز اول مجموعه سیتی سنتر اکسین شمال آمل شامل هایپرمی، مجتمع تجاری، شهربازی، بولینگ، انواع رستوران های با ذائقه های متنوع و... را در آستانه نوروز سال 96 افتتاح نمود که آن پروژه توانست رتبه نخست سرعت در ساخت و سازها را کسب نماید و با استقبال بسیاری روبرو گردید.

وی اشاره کرد: فاز دوم و سوم این مجموعه شامل هتل، تالار و تشریفات مجلل و مزرعه کودک با مدرن ترین امکانات و تجهیزات، مجتمع تجاری و پردیس سینمایی افتتاح شد که امیدواریم بتوانیم دیگر برنامه های خود را با قوت بیشتری ادامه دهیم.

قائم مقام گروه اکسین اشاره کرد: با اتمام پروژه سیتی سنتر اکسین شمال، این پروژه لوکس ترین و زیباترین پروژه کشور خواهد شد به نحوی که امکان بازدید و تفرج برای مسافران گرانقدر و همشهریان عزیز در یک روز کاری میسر خواهد بود.

طاهری پور به اقدامات این مجموعه در کمک رسانی به بیمارستانهای سطح شهر در زمان شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: خوشبختانه جزو اولین ها بودیم که با خرید امکانات وتجهیزات از قبیل گان، دستکش، ماسک پزشکی، دستگاه اکسیژن و... سهم ناچیزی را داشته باشیم.

وی همچنین از نگرفتن یکماه مالااجاره از تمامی واحدهای تجاری درزمان شیوع کرونا، ضد غفونی کردن تمام معابر شهر و بعضی از روستاهای شهرستان آمل توسط گروه سلامت اکسین خبرداد.

وی با اشاره به همکاری خوب عوامل نیروی انتظامی با مجموعه گروه اکسین اشاره کرد: همکاری تنگاتنگی با اماکن نیروی انتظامی شهرستان آمل وجود دارد و امیدواریم روحیه تعاملی خوبی که در جنابعالی سراغ داریم این همکاری بیشتر تداوم داشته باشد.

قائم مقام گروه اکسین درپایان عنوان داشت: تنها تقاضایمان این است که از مسئولین می خواهیم ما را درک کنند و در عمل حامی مجموعه باشند تا بتوانیم سطح فعالیت های خود را در کهن شهر آمل استمرار و توسعه بخشیم.

**قطعا نیروی انتظامی درکنار مجموعه شما عزیزان خواهد بود و هرگونه کمکی که قانونی باشد درخدمت شما هستیم.

سرهنگ ذات اله رضوانی فرمانده انتظامی شهرستان آمل با قدردانی از همت والای گروه اکسین در ساخت مجموعه های تجاری درسطح شهرهای مازندران بخصوص در آمل گفت: قطعا با این حرکت زیبای دکتر حمید طاهری پور درایجاد مجتمع های تجاری، تفریحی و فرهنگی درآمل شاهد تاثیر گذاری دربالا بردن روحیه مردم بوده و خواهیم بود.

وی اشاره کرد: دراین شرایط اقتصادی با راه اندازی این مجموعه ها نیروهای بیکار را جذب کردید که خداوند به شما پاداش خواهد داد و نگذاشتید چراغ خانه ای خاموش شود.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل اظهارداشت: قطعا نیروی انتظامی درکنار مجموعه شما عزیزان خواهد بود و هرگونه کمکی که قانونی باشد درخدمت شما هستیم.

سرهنگ رضوانی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری ((هرکسی که برای خدمت به مملکت ومردم پای کار بیاید باید مورد حمایت قرار گیرد)) گفت: نیروی انتظامی امنیت سرمایه گذاری برای تولید داخلی را با همكاری تمام دستگاه های مربوطه و سرمایه گذاران فراهم و تامین می كند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0