چترحمایتی بخش خصوصی بر سر کشتی گیران مستعد ومدال آور آمل
17 آذر 1399 ، دیدگاه 0
بهمنی ادامه داد:پس از اینکه وارد هیات کشتی آمل شدم برای حمایت از کشتی گیران مستعد به چندین شرکت خصوصی مراجعه کردم که خداروشکر شرکت فولادین ذوب آمل قبول زحمت کرد تا از کشتی گیران مستعد که از سوی هیات کشتی شهرستان شناسایی می شوند،حمایت نماید.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین /بابک بهمنی سرپرست هیات کشتی آمل،گفت:از سال گذشته که بعنوان دبیر هیات کشتی آمل منصوب شدم پیگیر دغدغه های اهالی کشتی بودم تا بتوانیم با اتحاد و هم دلی تمامی کشتی گیران،مربیان و پیشکسوتان در جهت اعتلا و حمایت ازکشتی گیران مستعد، بتوانیم اقدامات مناسبی را داشته باشیم.

بهمنی ادامه داد:پس از اینکه وارد هیات کشتی آمل شدم برای حمایت از کشتی گیران مستعد به چندین شرکت خصوصی مراجعه کردم که خداروشکر شرکت فولادین ذوب آمل قبول زحمت کرد تا از کشتی گیران مستعد که از سوی هیات کشتی شهرستان شناسایی می شوند،حمایت نماید.

تجلیل دوره ای از مربیان سازنده ومدال آور کشتی

عضو هیات رئیسه هیات کشتی مازندران ،افزود:با پیگیری های صورت گرفته این شرکت خصوصی در راستای حمایت های خود از کشتی گیران مستعد وکم توان مالی، از مربیان سازنده کشتی ونیزمدال آوران کشتی شهرستان درمیادین بین المللی نیز برنامه تجلیل دوره ای داریم وتاکنون درچند نوبت تجلیل از کشتی گیران مدال آور مسابقات برون مرزی انجام شده ودرآینده نیز انجام خواهد شد.

 روزهای خوش کشتی آمل

سرپرست هیات کشتی شهرستان آمل،گفت: امیدواریم شرکت های خصوصی دیگر نیز در راستای مسئولیت های اجتماعی خویش جهت توسعه کشتی آمل به این هیات کمک کنند.

بابک بهمنی افزود،درنشست با مربیان سازنده کشتی، حدود 30 کشتی گیرمستعد و فنی که توانایی وبضاعت مالی خوبی نداشتند، شناسایی شدند که خوشبختانه هرماه وضعیت این 30 کشتی گیر توسط مربیان آنالیز می شود و به طور ماهانه از کشتی گیران تقدیرخواهد شد.

بهمنی با بیان اینکه ظرفیت های خوبی به لحاظ کشتی فرنگی وآزاد اکنون در شهرستان آمل وجود دارد، گفت: بسیار خوشبین وامیدوارهستیم که درصورت حمایت بخش خصوصی، بتوانیم درصورت مهیا شدن شرایط دررقابت های لیگ برترکشتی آزاد یا فرنگی کشور شرکت کنیم.

عضو هیات رئیسه کشتی مازندران با انتقاد از برخی دخالت ها در امور کشتی،اظهار داشت:قطعا اهالی واقعی کشتی می توانند تصمیات درستی را برای ارتقا سطح حرفه ای کشتی بگیرند و تقاضا ما از برخی افراد این است که سیاست را وارد تصمیمات ورزشی نکنند.

* این نوع حمایت درمازندران بی سابقه است

درهمین حال کشتی گیرانی که از سال گذشته تحت مدیریت بهمنی وارد فضای تمرینات حرفه ای شدند، اقدامات هیات کشتی آمل را درتجلیل وحمایت از آنان را باعث ایجاد انگیزه وتمرین باتمرکزبالا و نداشتن دغدغه های مالی برای شرکت درمسابقات مهم کشوری وبرون مرزی بیان کردند.

حمید آقاجانی مربی سازنده کشتی شهرستان آمل که سابقه حضور درکادرفنی تیم های ملی را درکارنامه دارد، این اقدامات بهمنی را برای ارتقا سطح حرفه ای کشتی و ورود بخش خصوصی با پیگیری های این سرپرست در مازندران را بی سابقه دانست و افزود:تداوم این نگاه حمایتی باعث روحیه گرفتن کشتی گیران مستعد وانگیزه های بالایی آنها برای کشتی گرفتن و باعث افتخارآفرینی کشتی گیردرمیادین مختلف و دیده شدن مربیان آنها نیزمی شود که امیدواریم شرکت های دیگر نیز همانند شرکت فذا برای حمایت از کشتی وارد میدان شوند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0