مجهزترین مجموعه ورزشی پروشات صادقی ویژه بانوان در آمل افتتاح شد
10 آبان 1399 ، دیدگاه 0
همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش و با حضور امام جمعه آمل، مدیرکل ورزش وجوانان مازندران، شهردار آمل، رئیس و اعضای شورای شهر آمل، رئیس هیات ورزشهای همگانی مازندران، رئیس اداره ورزش و جوانان آمل و دیگر مهمانان، مجهزترین مجموعه ورزشی پروشات صادقی ویژه بانوان در آمل افتتاح شد.

کمال آنلاین  / همزمان با هفته تربیت بدنی و ورزش و با حضور امام جمعه آمل، مدیرکل ورزش وجوانان مازندران، شهردار آمل، رئیس و اعضای شورای شهر آمل، رئیس هیات ورزشهای همگانی مازندران، رئیس اداره ورزش و جوانان آمل و دیگر مهمانان، مجهزترین مجموعه ورزشی پروشات صادقی ویژه بانوان در آمل افتتاح شد.

**انصافا یکی از زیباترین مجموعه های ورزشی برای بانوان است.

حجت الاسلام والمسلمین سید جلیل مرتضوی امام جمعه آمل با قدردانی از تلاش و زحمات سرکارخانم پروشات صادقی در راه اندازی این مجموعه در آمل گفت: برای رسیدن به هدف باید زحمت کشید و اینجانب دو بار این مجموعه را ازنزدیک مورد بازدید قرار دادم و انصافا یکی از زیباترین مجموعه های ورزشی برای بانوان است.

وی ادامه داد: این مجموعه متعلق به خانواده صادقی و دخترشان نیست بلکه متعلق به شهر آمل است که با یک نگاه تخصصی طراحی شد و یک مجموعه فراملی است.

**کسانی که برای سلامت جسم و جان مادران جامعه تلاش می کنند باید یک تشکر ویژه کنیم.

دکتر حسن رنگرز مدیرکل ورزش وجوانان مازندران با اشاره به اینکه انصافا با این کار بسیار قشنگ می بایستی دست آقای صادقی را ببوسیم گفت: ایجاد سالن ورزشی یک مطالبه جدی است و قطعا با تلاش و درایت آقای صادقی که در عرصه تولید فعالیت دارند و با همه دغدغه ها امروز درمسیر یک زیرساختار ورزشی حرکت کردند آفرین گفت و همچنین به خانم پروشات صادقی که وقت خود را در این مسیر صرف کردند .

وی ادامه داد: نیمی از جمعیت استان را بانوان تشکیل می دهند و در حوزه قهرمان پروری مادران هستند که کمتر دیده می شوند و کسانی که برای سلامت جسم و جان مادران جامعه تلاش می کنند باید یک تشکر ویژه کنیم.

**نزدیک به 10 سال است در تمام رشته های ورزشی فعالیت می کنم.

سرکارخانم پروشات صادقی مدیریت این مجموعه با اشاره به اینکه از کودکی به ورزش علاقمند بودم گفت: به خاطر عشق و علاقه ای که به ورزش دارم نزدیک به 10 سال است در تمام رشته های ورزشی فعالیت می کنم.

 وی ادامه داد: علاقه مندی باعث شد که به فکر ساخت این مجموعه بیافتم که در این زمینه کمکها و راهنمایی های پدرم بسیار ارزشمند بود که واقعا به وجودشان افتخار می کنم.

 وی خاطرنشان کرد: این مجموعه فقط متخص به ورزش کردن نیست بلکه با حضور کارشناسان خبره با ذهن و بدن بانوان سروکار داریم.

**این مجموعه مخصوص بانوان در تمام رده های سنی است

خانم صادقی خاطرنشان کرد: این مجموعه مخصوص بانوان در تمام رده های سنی است که بانوان زیر نظر 9 مربی در تمام رشته ها ورزش می کنند.

 وی به امکانات این مجموعه اشاره کرد و گفت: در این مجموعه 50 مدل دستگاه ورزشی  از قبیل اسپینینگ، ترامپولین، TRxپیلاتس،بدنسازی، یوگا، بادی پامپ، هاردگر، سوئینگ، فانکشنال و P90x وجود دارد.

 وی با اشاره به شیوع بیماری کرونا گفت: بیماری کرونا برایمان یک فرصت بود تا بتوانیم برای آموزش و مطالعات باهمکاری مربیان بیشتر کار کنیم تا با یک شروع خوبی مجموعه را اداره کنیم.

خانم صادقی به برنامه های آینده اشاره کرد و اظهارداشت: برای آینده برنامه های خوبی همراه با ایجاد رشته های جدید ورزشی را در دستور کار قرار داریم تا بتوانیم به بانوان خدمات بهتری ارائه دهیم.

وی درپایان از حمایت های امام جمعه، مدیرکل و کارشناسان ورزش وجوانان مازندران، رئیس و کارشناسان اداره ورزش و جوانان آمل مخصوصا آقای گرشاسبی که راهنما بودند تقدیر و تشکر نمود./گزارش ماه آفرید عزیز کمالی 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0