آغاز فاز اجرایی زیباسازی، تسطیح و محوطه‌سازی دانشکده پردیس پزشکی آمل +عکس
22 مهر 1399 ، دیدگاه 0
رئیس پردیس پزشکی آمل : انشا الله پردیس به گونه ای آبرومندانه برای پذیرایی از دانشجویان پزشکی در نیم‌سال دوم تحصیلی 1399 آماده بهره برداری گردد واین اقدامی بزرگ، که رشته پزشکی آمل را از بزنگاه بن‌بست، به مسیر نجات هدایت کرد.

کمال آنلاین ؛ با حضور مهندس سید حمید هاشمی شهردار پر تلاش و خوب شهرمان به همراه خسروابراهیم زاده رئیس شورای شهر و حاج آقا نیک پور مدیر عامل مجمع خیرین شهرستان آمل فاز اجرایی زیباسازی، تسطیح و محوطه‌سازی دانشکده پردیس پزشکی آمل آغاز شد .

دکتر اسماعیل اکبری رئیس پردیس پزشکی آمل دراین مراسم، ضمن تقدیر از حمایت همه جانبه مسئولین شهری و استانی در اخذ مجوز رشته پزشکی و واگذاری مکان مذکور برای این  امر مهم، به بیان نیازمندی های پردیس پزشکی در حوزه فضای فیزیکی پرداختند.

وی از حمایت ها وپیگیری سید جعفر رسولی معاون استاندار وفرماندار ویژه آمل درجهت هماهنگی برای تسریع درکار پردیس پزشکی آمل قدردانی نمود .

رئیس پردیس پزشکی آمل از تدبیر و اقدام به‌هنگام مسئولین عالی‌رتبه و خیرین شهرستان آمل در خصوص تهیه فضای فیزیکی مناسب برای پردیس قدردانی کرد و بیان داشتند: انشا الله پردیس به گونه ای آبرومندانه برای پذیرایی از دانشجویان پزشکی در نیم‌سال دوم تحصیلی 1399 آماده بهره برداری گردد واین اقدامی بزرگ، که رشته پزشکی آمل را از بزنگاه بن‌بست، به مسیر نجات هدایت کرد.

وی ادامه داد : درآغاز راهیم و منتظریم تا خیرین بزرگوار، مسئولین محترم شهر و شهروندان عزیز همچون گذشته در ارتقای حوزه آموزش عالی سلامت با دانشکده پردیس پزشکی همراه باشند.

سید حمید هاشمی شهردار آمل، در این بازدید گفت: حمایت از مراکز علمی بویژه پزشکی در شرایط کنونی از ضرورت است و این حمایت با هدف ارتقای سلامت جامعه بویژه شهروندان خواهد بود.
 در ادامه سید حمید هاشمی  شهردار آمادگی  خود و شهرداری را برای همه گونه همکاری اعلام، و در یک حرکت جهادی به مسئولین واحد های عمرانی و زیبا سازی دستور آغاز عملیات  اجرایی ،ایجاد فضای ورزشی؛ ساخت پارکینگ در محوطه بیرونی دانشکده برای دانشجویان؛ محوطه سازی و زیبا سازی فضای ۱۳۰۰۰ متری پردیس؛ نصب و اجرای مبلمان پارک دانشجویان را صادر نمودند وبا تاکیدات شهردار محترم و رئیس محترم شورای شهر متعهد شدند با توجه به محدودیت زمان ورود دانشجویان جدیدالورود، در اسرع وقت به انجام برسانند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0