برگزاری اولین جشنواره شهرستانی یادگارباقی بمناسبت دهه وقف
19 مهر 1399 ، دیدگاه 0
حجت الاسلام محمدهادی بهرامی رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل گفت : این جشنواره درقالب خوشنویسی ، عکاسی ورسانه برای اولین باردرشهر آمل برگزار خواهد شد که قصد داریم درسالهای آتی بصورت استانی وکشوری برگزارشود.

کمال آنلاین  /نشست خبری اولین جشنواره شهرستانی یادگارباقی باحضور رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل ، رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی آمل وخبرنگاران برگزارشد

حجت الاسلام محمدهادی بهرامی رئیس اداره اوقاف وامور خیریه شهرستان آمل گفت : این جشنواره درقالب خوشنویسی ، عکاسی ورسانه  برای اولین باردرشهر آمل برگزار خواهد شد که قصد داریم درسالهای آتی بصورت استانی وکشوری برگزارشود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه آمل گفت : این جشنواره برای نخستین بار در مازندران به صورت شهرستانی برگزار  تا آغازی برای رشد و بالندگی هنرمندان در زمینه وقف و اماکن متبرکه باشد.

وی با اشاره به نوآوری و بروز ایده‌های برتر توسط هنرمندان خوشنویسی، رسانه در دو بخش گزارش و تیتر و عکاسی با موضوع وقف و اماکن متبرکه، تصریح کرد: وقف سنت غنی و نیکو با نیت همدلی، کمک به همنوعان، همکاری و کمک به عموم مردم است که نیاز به احیا و ترویج بیشتر آن داریم واثرگذاری این مهم در قالب رسانه و هنر خیلی بیشتر از بیانات شفاهی و دیداری است. 

امیرامیرنیا رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل ؛ در نشست خبری که بتاریخ 8 مهر برای برگزاری این جشنواره در اداره اوقاف و امورخیریه شهرستان آمل برگزار گردید ، افزود : این جشنواره بمناسبت هفته وقف و به همت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ، با همکاری ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی و آموزش و پرورش ، انجمن های فرهنگی هنری تحت پوشش  از تاریخ 10 لغایت 14 آبان در سه بخش : خوشنویسی ، عکاسی و رسانه برگزار می گردد.    

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در ادامه خاطر نشان کرد : علاقمندان می‌توانند آثار خود را تا  30 مهر ماه سال جاری به دبیرخانه جشنواره به آدرس آمل، خیابان شهید بهشتی، اندیشه 49، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ارسال و آثار خود را از طریق فضای مجازی برای شرکت به مسؤولان سه بخش جشنواره ارسال کنند.

امیر امیرنیا با اعلام اینکه به سه نفر از افراد برتر در هر بخش تندیس جشنواره، لوح سپاس و جوایز نقدی اهدا می‌شود، یادآور شد: پس از داوری آثار توسط داوران برجسته ، اثر افراد برگزیده در قالب نمایشگاه به دید عموم در آمده و زمان اختتامیه این جشنواره 14 آبان ماه امسال در سالن همایش‌های اداره ارشاد می باشد . 

وی با اعلام اینکه، شروع ارسال آثار، از ۱۰ مهر ماه لغایت ۳۰ مهر ماه هست تصریح کرد: نحوه ارسال آثار به صورت حضوری به دبیرخانه جشنواره واقع در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل و یا ارسال به شماره فضای مجازی ۰۹۱۱۱۲۵۴۴۳۰ واتساپ است

در پایان این نشست از پوستر جشنواره “یادگارباقی” رونمایی شد

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0