هفته نامه آوای کمال 3 ساله شد
10 مهر 1399 ، دیدگاه 0
در پایان از همه مدیران، شرکت های خصوصی، مراکز توزیع، چاپخانه، عوامل مجموعه و مردم عزیز که همواره در کنار ما و حمایتگرمان بودند، نهایت قدردانی و سپاس را داریم زیرا توجهات ارزشمند آنان؛ قوت قلب و مایه افتخار مدیران این گروه رسانه ای خواهد بود.

توسعه رسانه ها زمینه ساز پیشرفت در همه ابعاد خواهد شد که ضرورت دارد فعالان این عرصه با تمام توان خود برای این مقصود مهم تلاش نمایند.

توسعه یافتگی در رسانه ها باید به امری مهم و اساسی تبدیل گردد نه اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز به روز سایه حمایت خود را از رسانه های مکتوب برداشته و یارانه های اعطایی را به بهانه های مختلف تقلیل دهد.

رسانه های مکتوب کشور از مشکلات اساسی چون افزایش سرسام آور قیمت کاغذ و چاپ و بسیاری هزینه های دیگر رنج می برند که ضرورت دارد فکر چاره ای از سوی مسئولین امر صورت پذیرد.

هفته نامه آوای کمال سه ساله شد و به لطف خداوند متعال توانستیم تمامی شماره های این نشریه را به صورت مستمر چاپ نماییم که این مهم را برای خود افتخاری بزرگ می دانیم.

در طول سال های فعالیت در حوزه رسانه با تجربیات مختلفی همراه بودیم تا به این نقطه دست پیدا نمودیم.

ابتدا به فکر راه اندازی پایگاه خبری تحلیلی در فضای مجازی افتادیم تا بتوانیم با بهره گیری از تجربیات خود در این عرصه فعالیت اثربخشی داشته باشیم و حرفه ای تر وارد کار رسانه ای شویم.

با یک یاعلی و بهره گیری از لطف خداوند متعال کار آغاز شد و از همان ابتدا اعلام کردیم به صورت مستقل فعالیت می کنیم و رویکردمان اطلاع رسانی صادقانه و دوری از هرگونه حاشیه سازی است.

روزهای پرفراز و نشیبی را در عرصه رسانه پشت سر گذاشتیم و به لطف الهی توانستیم با کمال آنلاین (کمال نیوز) به توفیقاتی برسیم اما قبول داریم بی عیب و نقص نبودیم.

وجود علیرضا عزیزکمالی از پیشکسوتان عرصه رسانه و روابط عمومی در این مجموعه سبب شد تا از تجربیات و ظرفیت های خوبی بهره مند شویم که در راه سخت اما ارزشمند رسانه ای، امیدبخش و مایه خوشحالی بود.

پس از چندین سال به اتفاق پدر تصمیم گرفتیم در کنار فعالیت خود در حوزه پایگاه خبری تحلیلی و داشتن نمایندگی چندین خبرگزاری، روزنامه و هفته نامه معتبر محلی و ملی، خود نیز وارد عرصه رسانه مکتوب شویم و با نگاهی متفاوت کار را با هفته نامه ای آغاز کنیم که امروز به سه سالگی رسیده است و اعلام می داریم همان تفکر در سرلوحه کاریمان قرار دارد و به دنبال تقویت ظرفیت ها هستیم.

در طول این سه سال نیز شاهد حمایت مدیران برخی دستگاههای اداری به خصوص مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مازندران و بی مهری و کم توجهی تعداد دیگری از ادارات بودیم اما عادت کردیم در سخت ترین روزهای افزایش چند برابری قیمت ها هم روی پای خودمان بایستیم.

متاسفانه کم توجهی ها به رسانه های مکتوب در شهرستان آمل سبب شد تا تعدادی از هفته نامه ها و دوهفته نامه نتوانند یارای ادامه فعالیت داشته باشند که ضرورت دارد مسئولان متولی امر و بزرگان شهرستان به دنبال فکر چاره ای برای شهرستان فرهنگ پرور آمل باشند.

به لطف خداوند متعال در نقطه ای مطلوب قرار داریم و اگر حمایتی نشد هم لطف حضرت حق شامل حالمان است و بهترین ها برای گروه رسانه ای کمال رقم خواهد خورد زیرا اعتقاد داریم تلاش و پشتکار؛ خود سبب خواهد شد در مسیری مطلوب قرار گیریم.

تلاش گروه رسانه ای کمال در این راستا می باشد به گونه ای فعالیت کند تا بتواند نشریه ای متفاوت داشته و نیاز گروه های مختلف مردمی را برآورده کند که در ادامه مسیر خود نیازمند راهنمایی ها و مشورت های ارزنده متخصصان و پیشکسوتان رسانه، مدیران و آحاد مردم شریف استان مازندران و شهرستان آمل هستیم چون اعتقاد داریم بی عیب و نقص نیستیم.

خداوند متعال را نیز به سبب تمام لطف و محبت ها و نعمات ارزشمند خویش به این گروه رسانه ای و مدیران آن شکرگزار هستیم که در طول سه سال از فعالیت این رسانه توانستیم به افتخارات مقاله برگزیده در پنجمین همایش بین المللی مدیریت رسانه به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 97، کسب عنوان پیشکسوت برتر خبرنگاران مازندران توسط علیرضا عزیزکمالی قائم مقام و سردبیر هفته نامه آوای کمال در سال 97، کسب عنوان رسانه مکتوب برتر استان مازندران به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و خانه مطبوعات مازندران در سال 98 دست یابیم که از شاخص ترین افتخارات این مجموعه بوده است.

در پایان از همه مدیران، شرکت های خصوصی، مراکز توزیع، چاپخانه، عوامل مجموعه و مردم عزیز که همواره در کنار ما و حمایتگرمان بودند، نهایت قدردانی و سپاس را داریم زیرا توجهات ارزشمند آنان؛ قوت قلب و مایه افتخار مدیران این گروه رسانه ای خواهد بود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0