افتتاح ۶ پروژه فرهنگی و هنری در مازندران
2 شهریور 1399 ، دیدگاه 0
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، از خبرهای خوش فرهنگی هنری همزمان با هفته دولت در مازندران خبر داد.
کمال آنلاین به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران؛ عباس زارع با تبریک ایام هفته دولت، مهمترین عناوین فرهنگی هنری این هفته در استان را اعلام کرد.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با برجسته خواندن خدمات فرهنگی هنری دولت در استان، گفت: خرسندیم که در این مدت توانستیم خدمتگزار اصحاب فرهنگ و هنر استان باشیم و دغدغه مند در این حوزه به تلاش پرداختیم.
 
زارع با تاکید بر اینکه همزمان با هفته دولت، چندین طرح برجسته در استان اجرا خواهد شد، گفت: افتتاح نمایندگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سوادکوه شمالی، افتتاح سه سالن سینمایی در شهرستان محمودآباد و همچنین افتتاح گالری مجتمع فرهنگی و هنری در گلوگاه را نمونه ای از این برنامه ها عنوان کرد.
 
وی همچنین در استمرار خدمات هنری دولت در مازندران، کلنگ زنی مجتمع فرهنگی و هنری کلاردشت را در هفته دولت نوید داد و افزود: به امید خدا با آغاز این پروژه در غرب استان، هنرمندان نوشهر نیز شاهد افتتاح بلک باکس مجتمع فرهنگی و هنری این شهرستان خواهند بود.
 
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در ادامه اذعان داشت: برگزاری مسابقات فرهنگی هنری در بستر فضای مجازی، افتتاح موسسات فرهنگی و هنری ، بازتاب عملکرد فرهنگی و هنری دولت در شبکه‌های مجازی را از دیگر برنامه های این هفته در استان برشمرد.
 
زارع همچنین تصریح کرد: برگزاری مسابقات مشاعره آنلاین، دیدار با خانواده شهدا ، جانبازان و ایثارگران، معرفی کتاب های فاخر، برگزاری نمایشنامه خوانی مجازی، رونمایی از چندین تابلوی هنری در استان  را نیز از دیگر برنامه‌های هفته دولت در عرصه فرهنگ و هنر استان عنوان کرد.
 
این مسئول فرهنگی و هنری در پایان بیان کرد: امیدواریم اهالی فرهنگ و هنر و مردم شریف استان، ما را در ارائه خدماتی ارزشمندتر در این مسیر یاری نموده و از ارائه پیشنهادات و انتقادات خود ما را بی بهره نگذارند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0