زدن ماسک در جامعه به یک فرهنگ تبدیل شود
26 تیر 1399 ، دیدگاه 0
سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جمع دهیاران بخش مرکزی آمل گفت : همه دستگاههای اجرایی پای کار باید باشند و استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهند .

کمال آنلاین  / سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل در جمع دهیاران بخش مرکزی آمل گفت : همه دستگاههای اجرایی پای کار باید باشند و استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی را در دستور کار خود قرار دهند .

وی بیان داشت :همه دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی در سطح روستاها با نصب بنر ، اعلام از طریق بلندگوهای مسجد در طول روز چندین بار اقدام نمایند تا مردم نسبت به این بیماری که همه شهرستان را درگیر خود کرد حساسیت بیشتری داشته باشند .

معاون استاندارگفت : باتوجه به وضعیت قرمز در شهرستان همه دهیاران و شوراهای اسلامی به روستائیان اطلاع رسانی نمایند که زدن ماسک در سطح جامعه باید به صورت یک فرهنگ پیاده شود و تنها راه مقابله با بیماری کرونا فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک می باشد . و از رفتن به شهر در صورت ضرور اقدام گردد و کارهای غیر ضرور را تعطیل نمایند و همچنین در میهمانیها و مراسمات عروسی و عزا که کلا در آمل ممنوع شده حضور نیابند و در تجمعات و مراکز پرتراکم و پرخطر جداً خودداری نمایند .

رسولی افزود : بخشداران با استفاده از ظرفیت دهیاران در جهت اطلاع رسانی به روستائیان تمام تلاش خود را به کارگیرند و در صورت نیاز می توانند به درب منازل بروند وبه مردم اطلاع رسانی و هشدارهای بهداشتی و درمانی را به سمع و نظر مردم برسانند .

وی بیان داشت : دهیاران با استفاده از ظرفیت پایگاههای مقاومت و روحانیون و معتمدین برای ضد عفونی سطح روستاها و همچنین اطلاع رسانی و متقاعد نمودن روستائیان جهت عدم حضور در میهمانیها و تجمعات و مکانهای پرخطر گام بردارند و نتایج عملکرد و کارهایی که در رابطه با پیشگیری و مقابله با کرونا انجام دادند را جهت انعکاس به استانداری به بخشداری ارسال نمایند .

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0