درخواست پیشکسوتان از گل‌محمدی/ پروین خواستار مبارزه با فساد شد
8 تیر 1399 ، دیدگاه 0
پیشکسوتان فوتبال ایران در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خواستار پاک کردن فوتبال این استان از دست دلالان و افراد فاسد شدند.

درحالی که مهلت ثبت نام برای حضور در انتخابات ریاست هیات فوتبال استان تهران امروز یکشنبه به پایان می رسد، سه پیشکسوت مطرح و شناخته شده فوتبال ایران در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران خواستار توجه ویژه به این بخش شدند.

علی پروین، بیژن ذوالفقارنسب و حسن روشن روز شنبه به دیدار رضا گل محمدی رفتند و ساعتی را با وی در مورد مشکلاتی که در فوتبال تهران وجود دارد صحبت کردند. پیشکسوتان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس که سالها در فوتبال تهران بازی و مربیگری کرده اند از مدیرکل ورزش استان خواستند با فساد و دلالی در فوتبال تهران برخورد کنند.

پروین در این دیدار تاکید کرد همه پیشکسوتان و دلسوزان فوتبال خواستار پاک شدن این رشته از دست دلالان و افراد فاسد هستند و در این راستا همه پیشکسوتان از برنامه های گل محمدی برای رسیدن به این هدف حمایت خواهند کرد.

فوتبال تهران سالهاست با رکورد عجیبی مواجه شده و دلالان و افراد فاسد با شرط بندی و اقدامات دیگر در این استان جولان می دهند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران هم در این دیدار قول داد تمام تلاشش را برای بهبود شرایط فوتبال تهران انجام دهد و از پیشکسوتان هم کمک بگیرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0