ادامه لیگ مردم را «شاداب» می‌کند/ پرسپولیس راحت‌تر جام را می‌گیرد
30 اردیبهشت 1399 ، دیدگاه 0
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: حالا که برگزاری ادامه بازی‌های لیگ برتر قطعی شده است پرسپولیس هم راحت تر جام را بالای سر می برد.

بهنام ابوالقاسم پور در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص قطعی شدن برگزاری ادامه بازی‌های لیگ برتر فوتبال گفت: برگزاری بازی‌ها باعث می‌شود تا مردم هم که ماه‌های خیلی سختی را پشت سر گذاشتند با پیگیری لیگ برتر شرایط روحی بهتری پیدا کرده و شاداب‌تر از همیشه باشند.

کارشناس فوتبال ایران درباره اعتراض برخی باشگاه‌ها به برگزاری ادامه رقابت‌های فصل جاری افزود: باید از قانون تمکین کرد. قطعاً برگزاری بازی‌ها باعث می‌شود عدالت در جدول هم رعایت شده و تلاش تیم‌ها نیمه کاره نماند.

وی درباره صدرنشینی پرسپولیس با ۱۰ امتیاز اختلاف نسبت به تیم‌های دوم و سوم جدول تاکید کرد: شرایط جدول نشان می‌دهد که پرسپولیس بار دیگر قهرمان خواهد شد. حالا این تیم با خیال راحت تری جام را بالای سر می‌برد و به آن افتخار خواهد کرد. اگر قرار بود لیگ برتر لغو شود باز هم باید حق پرسپولیس را با اهدای جام ادا می‌کردند.

ابوالقاسم پور درباره دوری بازیکنان از شرایط جسمانی ایده آل تاکید کرد: باید بدنسازی ویژه ای را برای بازیکنان در نظر گرفت. اگر آنها نتوانند خودشان را به شرایط قبلی برسانند احتمال مصدومیت افزایش یافته و برای باشگاه‌ها خطرناک خواهد بود. مصدومیت یک بازیکن باعث دوری او از مسابقات می‌شود و با توجه به اینکه پنجره نقل و انتقالاتی بسته است امکان جایگزینی برای چنین بازیکنانی وجود ندارد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0