بخشش اجاره‌ بهای واحدهای مجتمع های تجاری تحت پوشش گروه اکسین در مازندران / آرامش کاسبان از پول مهم‌ تر است
22 اسفند 1398 ، دیدگاه 0
دکتر طاهری پور بیان داشت: مجتمع تجاری اکسین لند در آمل شامل تالار، هتل، مزرعه کودک و مجتمع های تجاری ؛ مجتمع تفریحی و توریستی ایزدشهر و مجتمع تفریحی ورفاهی اکسین دریا شهر شامل تالار و هتل که مجموعا 200 واحد تحت اجاره است و با توجه به شرایط فعلی اجاره‌بهای همه این واحدها در ماه اسفند به مستاجران بخشیده شد.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، طی روزهای اخیر و با شدت گرفتن بیماری «کرونا» در کشور و کاهش درآمد اقتصادی، شاهد اقدامی شایسته از سوی برخی خیران و صاحبان املاک و واحدهای تجاری هستیم.
 
یکی از این افراد نیک‌اندیش که در شرایط فعلی، وضعیت مالی کاسبان را درک کرده و اقدام به بخشش اجاره‌بهای واحدهای تجاری خود کرده، دکتر حمید طاهری پور مدیر گروه اکسین می باشد. 
دکتر طاهری پور اقدامش را انجام وظیفه دانسته و خاطرنشان کرد: بخشش اجاره‌بها کمترین کاری بود که می‌توانستم در این شرایط انجام دهم.
 
وی با بیان اینکه آرامش شهروندانم بیش از هر موضوع دیگری اهمیت دارد، گفت: در حال حاضر استرس بر فضای خانه‌ها حاکم است، از این رو بایستی تا حد امکان زمینه آرامش مردم را فراهم کرد.
 
دکتر طاهری پور بیان داشت: مجتمع تجاری اکسین لند در آمل شامل تالار، هتل، مزرعه کودک و مجتمع های تجاری ؛ مجتمع تفریحی و توریستی ایزدشهر و  مجتمع تفریحی ورفاهی اکسین دریا شهر شامل تالار و هتل که مجموعا 200 واحد تحت اجاره است و با توجه به شرایط فعلی اجاره‌بهای همه این واحدها در ماه اسفند به مستاجران بخشیده شد.
 
وی که تا طی این مدت تعدیل نیرویی نداشته و دستمزد و بیمه کارگران را پرداخت کرده تا شب عید با خیال راحت کنار خانواده هایشان باشند، از دیگر صاحبان واحدهای تجاری و مسکونی درخواست کرد که در این شرایط سخت کنار مردم بمانند و شرایط مالی مستاجران خود را بیش از گذشته درک کنند.
 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0