لزوم ارائه برنامه آموزشي براي پيشگيري از بيماري کرونادر آمل
20 بهمن 1398 ، دیدگاه 0
معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : پيشگيري از هر نوع حادثه بايد به عنوان يک شعار عملي تبديل گردد و تمام تلاش خود را در اين مسير به کار گيريم.

جلسه کارگروه سلامت و امنيت غذايي به رياست قدرت اله ناييج نژاد معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل وبا حضور ديگر مديران ادارات و نهادها  در فرمانداري برگزار گرديد :

کمال آنلاین ؛ به گزارش روابط عمومي فرمانداري ويژه شهرستان آمل : ابتدا قدرت ا... نائيج نژاد معاون سياسي واجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل ضمن خيرمقدم و خوش آمدگويي به حاضرين در جلسه کارگروه سلامت که گفت: لزوم ارائه برنامه هاي آموزشي لازم از سوي دستگاههاي مرتبط درخصوص پيشگيري از ابتلا به بيماري کرونا ضرورت دارد که بايد با جديت مورد توجه قرار گيرد و آداب بهداشتي را رعايت کنيم.

وي افزود: نياز است يکسري اصول بهداشتي ناشايست را تغيير دهيم و در همه موارد اجراي درست دستورالعمل هاي بهداشتي را سرلوحه امور خود داشته باشيم.

وي بيان داشت: پيشگيري از هر نوع حادثه بايد به عنوان يک شعار عملي تبديل گردد و تمام تلاش خود را در اين مسير به کار گيريم.

ناييج نژاد ادامه داد: مناطق حادثه خيز راهنمايي و رانندگي شهرستان آمل بايد شناسايي شود تا پوشش خوبي نسبت به اين مناطق داشته باشيم و ضروري مي باشد تا از همه فرصتها و ظرفيتها استفاده گردد تا ميزان حادثه خيزي مناطق را کاهش دهيم.

معاون سياسي اجتماعي فرمانداري ويژه شهرستان آمل گفت: ساماندهي لازم در حوزه قبرستان هاي روستاها بايد صورت پذيرد و ايجاد آن در خارج از بافت روستايي باشد.

در پايان هريک از حاضرين در جلسه نقطه نظرات و پيشنهادات خود را در رابطه با موضوع جلسه بيان نمودند .

 

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0