آمل رتبه یک تعدادپروژه ها بر اساس اعتبار را دارد
20 بهمن 1398 ، دیدگاه 0
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران با تاکید برتکمیل پروژه های نیمه کاره در استان گفت: پروژه های نیمه کاره در استان رو به پایان بوده و رسوب شمار این طرح ها کمتر شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ مهدی رازجویان در حاشیه افتتاح چندین پروژه شهرستان آمل به مناسبت دهه فجر اظهار داشت: در دهه فجر نیز ٨٦٦ پروژه در حوزه زیرساخت، اشتغالزایی، تولید و خدمات به بهره برداری رسید که فقط ٤٦ مورد پروژه جدید و کلنگ زنی بود و بیش از نصف آن نیز متعلق به بخش خصوصی بوده است.

وی افزود: این درحالی بود که در دهه فجر امسال تعداد پروژه‌های افتتاحی ۲ برابر سال گذشته بود و در سال گذشته اعتبار پروژه‌های ما هزار میلیارد تومان بود و امسال اعتبار پروژه‌های ما به مبلغ یکهزار و ٩٥٠ میلیارد تومان رسیده است.

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه استان سال‌ها از ازدیای پروژه‌های نیمه کاره رنج برده است، گفت: هدف ما مدیریت منابع برای توسعه زیرساختی مازندران با اولویت پروژه‌های نیمه کاره بود که تقریباً موفق بودیم.

به گفته او تعداد پروژه‌های نیمه کاره استان به اندازه‌ای بود که اکنون پس از حدود ۶ سال از اولویت قرار گیری طرح‌های بر زمین مانده هنوز شاهد رسوب پروژه‌های نیمه کاری هستیم.

رازجویان همچنین خواستار وفاق درونی در استان مازندران برای حرکت در مسیر توسعه شد و گفت: در حال حاضر وقت آن رسیده که به جای اختلافات درونی، پشت هم بایستیم و در مسیر توسعه گام برداریم.

وی با بیان اینکه برای توسعه یک شهرستان نباید منتظر معجزه از بیرون بود گفت: شهرستان‌های مازندران دارای ظرفیت‌های بالقوه اقتصادی هستند که فقط نیازمند مدیریت مناسب برای درآمدزایی و اقتصاد پایدار است.

معاون استاندار مازندران با تاکید بر اینکه دیگر برای اشتباه و کم کاری بهانه‌ای پذیرفتنی نیست، افزود: انتظار می‌رود مدیران استان در هر سطحی از جمله شهری اقدامات جدی برای توسعه همه جانبه مازندران انجام دهند.

وی افزود: امل رتبه یک تعدادپروژه ها بر اساس اعتبار را دارد و مبلغ پروژه‌های این شهرستان بالغ بر ٤٠٠ میلیارد تومان است

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0