کسب رتبه برتر آمل در فعالیت های فرهنگی و هنری استان
15 بهمن 1398 ، دیدگاه 0
امیر امیر نیا با اشاره به اینکه رتبه اول در طرح پایش فعالیتهای فرهنگی و هنری استان را کسب کردیم، اظهار کرد: این مرهون تلاش همه ارگان ها و نهادهای بود و در راس آن فرمانداری که جای تشکر دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ،  -امیر امیر نیا با اشاره به اینکه رتبه اول در طرح پایش فعالیتهای فرهنگی و هنری استان را کسب کردیم، اظهار کرد: این مرهون تلاش همه ارگان ها و نهادهای بود و در راس آن فرمانداری که جای تشکر دارد.

وی با بیان اینکه ۵۶ باشگاه کتاب در آمل تشکیل شد، عنوان کرد: خوشبختانه 4 شهر مازندران همانند آمل به مرحله بعدی جهت انتخاب پایتخت شهر کتاب  انتخاب شدند و با این شرایط پیش برویم در ماههای آینده در راس کشور قرار خواهیم گرفت که برای بهترین باشگاه کتاب در کشور یک میلیارد و برای بهترین باشگاه کتاب همین مقدار جایزه مالی در نظر گرفته شده است.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: ۱۲۰ کانون فرهنگی هنری مساجد  ثبت کردیم که برای بهترین کانون هم هدایای در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: وزارت خانه فرهنگ و ارشاد اسلامی تلاش می کند در این زمینه ها بیش از پیش سرمایه گذاری می‌کند.

امیرنیا آمل را در عرصه های هنری در جایگاه خوبی خواند و تاکید کرد: گروههای تئاتر و موسیقی توانستند به جشنواره فجر وارد شوند و در زمینه مد و لباس هم توانستیم فعایت های خوبی داشته باشیم‌.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0