ضرورت عزم ویژه برای خدمت رسانی شایسته به مسافران نوروزی
8 بهمن 1398 ، دیدگاه 0
قدرت ا... نائيج نژاد معاون سياسی واجتماعي فرماندای ويژه شهرستان آمل در جلسه ستاد تسهيلات سفر نوروزی گفت: با توجه به جلسات مستمر در رابطه با تسهيلات سفر، شهرستان آمل جزء شهرستانهاي برتر در رابطه با تسهيلات سفر در استان مي باشد که اين ميسر نشد جز حضور همه دوستان و پيگيري مصوبات جلسات قبلي و مديريت خوب فرمانداري در اين زمينه بوده است.

کمال آنلاین ؛ قدرت ا... نائيج نژاد معاون سياسی واجتماعي فرماندای ويژه شهرستان آمل در جلسه ستاد تسهيلات سفر نوروزی گفت: با توجه به جلسات مستمر در رابطه با تسهيلات سفر، شهرستان آمل جزء شهرستانهاي برتر در رابطه با تسهيلات سفر در استان مي باشد که اين ميسر نشد جز حضور همه دوستان و پيگيري مصوبات جلسات قبلي و مديريت خوب فرمانداري در اين زمينه بوده است.

اين مسئول افزود: ادارات و دستگاههاي ذيربط با برگزاري کميته هاي فرعي مي بايستي عملکرد خود را به ستاد ارسال نمايند تا در جلسه اصلي ستاد مطرح و پيگيري گردد. لذا در اين زمينه همه ادارات نسبت به تشکيل کارگروه هاي فرعي اقدام و نتيجه را جهت انعکاس به ستاد تسهيلات تمام سعي و تلاش خود را به کار گيرند.

معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري آمل خاطرنشان کرد: با عنايت به اينکه ششمين جلسه ستاد تسهيلات سفر را برگزار مي کنيم و جزو شهرستانهاي برتر در سطح استان در زمينه تسهيلات سفر هستيم را به فال نيک مي گيريم و از همه دستگاهها مي خواهيم تا نسبت به ارائه راهکار جهت هرچه بهتر شدن ستاد تسهيلات اقدام نمايند.

اين مسئول اظهارداشت: باتوجه به اينکه هر سال ادارات و دستگاههاي ذيربط نسبت به تهيه و تنظيم بروشور براي راهنمايي مسافران اقدام مي کنند به همين خاطر امسال مي خواهيم يک بروشور واحد براي کل شهرستان در نظر بگيريم و به همين دليل همه ادارات و نهادها و دستگاههاي ذيربط نقطه نظرات و پيشنهادات خود را به ستاد تسهيلات ارائه نمايند تا بتوانيم تمامي خواسته هاي مورد نياز جهت تنظيم بروز را فراهم نمايند.

وي بيان داشت: باتوجه به اينکه کمپ هاي هلال احمر و ستاد تسهيلات سفر در ورودي هاي شهر جهت خيرمقدم و خوش آمدگويي و همچنين کمک به مسافراني که دچار مشکل مي شوند در نظر گرفته مي شود، لذا همه ادارات نسبت به انجام وظايف و تعهدات خود اقدام و ساماندهي کميته ها و جلسات کميته هاي فرعي بايد به نحو احسن انجام شده و کشيک ادارات نيز به ستاد تسهيلات معرفي شوند.

معاون سياسي واجتماعي فرمانداري آمل در پايان از همه اعضاء حاضر در جلسه خواست تا نسبت به آماده باش کليه اعضاء ستاد تسهيلات در طول ايام نوروز بايد انجام شود و ادارات ذيربط نسبت به همکاري با ستاد تسهيلات اقدام نمايند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0