با نگاه خیرخواهانه یکی از خیّرین آملی حوزه سلامت صورت گرفت، تجلیل از 420 پرستار نمونه بیمارستانهای شهرستان آمل
8 بهمن 1398 ، دیدگاه 0
این خیّر از فعالان حوزه توسعه سلامت می باشند که با کمک به حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی استان خصوصاً شهرستان آمل ، مسئولیت پذیری خود را با نیتی الهی به اثبات رسانده اند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، تجلیل از 420 پرستار شاخص شهرستان آمل با پیشنهاد نظام پرستاری و دفتر پرستاری بیمارستانهای این شهرستان و با اقدام خیرخواهانه یکی از خیّرین حوزه سلامت  ، صورت پذیرفت .

این خیّر از فعالان حوزه توسعه سلامت می باشند که با کمک به حوزه های مختلف بهداشتی و درمانی استان خصوصاً شهرستان آمل ، مسئولیت پذیری خود را با نیتی الهی به اثبات رسانده اند . با توجه به باور هوشمندانه ایشان نسبت به پرستاران بعنوان نقطه اتصال میان پزشک و بیمار در درک آلام و التیام بیماران و مراقبت و ارائه امید و روحیه مضاعف به ایشان و خصوصاً خانواده آنها ،  امسال نیز  با درک درست و هدفمند از نگاه انسان دوستانه و به پاس قدردانی و حق شناسی از فرشتگان سفید پوش این سنت حسنه و ارزشمند را زنده نگه داشته اند .

قدردان اقدام ارزشمند و بی منت خیّران نیک اندیش به جامعه پرستاری آمل هستیم.

آقای کمالی رئیس نظام پرستاری آمل، اظهار داشت: بسیار خوشحالیم که با همراهی خوب اعضای هیئت مدیره و دیگر متولیان و حامیان شهرستان توانستیم برای پنجمین سال متوالی مراسم گرامیداشت و تکریم از جامعه پرستاری شهرستان آمل را با شکوه هرچه بیشتر همزمان با سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، با هدف ایجاد انگیزه ، دلگرمی و شور و نشاط در جامعه پرستاران و بهیاران  بیمارستان های دولتی و خصوصی شهرستان آمل ، برگزار کنیم.

کمالی افزود: تشکر ویژه دارم از گشاده دستی ، سخاوتمندی و اقدام ارزشمند و بدون چشم داشت این خیّر بزرگوار در تجلیل از 420 پرستار نمونه شهرستان آمل که با همت این بزرگوار و نظام پرستاری، توانستیم لبخند رضایت جامعه پرستاری را بهمراه داشته باشیم .

قدم برداشتن در امر خیر بزرگترین توفیق الهی است.

نمایندگان این خیّر هم در این مراسم ضمن قدردانی و سپاس از تلاش های شبانه روزی جامعه پرستاران شهرستان آمل، افزودند: خداوند بزرگ را شاکریم که با تلاش و همت و نگاه بلندی که این خیّر بزرگوار به پرستاران داشتند، امسال هم توفیق شد تا در کنار نظام پرستاری آمل، در خدمت جامعه پرستاری باشیم و از زحمات ایثارگرانه این قشر زحمتکش به وسع خود تشکر و قدردانی نماییم .

قدم برداشتن در راه خیر را نصیب همه ما نماید

همچنین یادآور شدند: از خداوند بخواهیم که قدم برداشتن در راه خیر را نصیب همه ما نماید زیرا یک توفیق الهی است و این سعادت و خوشبختی را خداوند نصیب کسانی کرده که به خلق خدا خدمت می کنند. مسلماً عزت نفس  و  بزرگی به جایگاه و مقام افراد ارتباطی نداشته و از فهم و درک شخص از جامعه و رابطه اش با خداوند متعال نشات می گیرد.

اهدا کارت ورزش و سلامت به مبلغ 000/000/1 ریال به 420 پرستار آمل

در این آیین علاوه بر قدردانی از زحمات شهرستان آمل، بنا به پیشنهاد نظام پرستاری و دفتر پرستاری بیمارستانهای شهرستان آمل ، به 420 پرستار این شهرستان  کارت ورزش و سلامت به مبلغ 000/000/1 ریال اهداء گردید.

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0