در آستانه حماسه اسلامی 6 بهمن آمل؛نصب " پلاک افتخار " شهدای آمل آغاز شد
2 بهمن 1398 ، دیدگاه 0
در آستانه حماسه اسلامی 6 بهمن سال 60 آمل، نصب ” پلاک افتخار ” بردرب منازل خانواده های هز ار و 48 شهید شهرستان شامل؛ شهدای حماسه ششم بهمن، شهدای مدافع حرم و شهدای دفاع مقدس آغاز شد.

کمال آنلاین ؛ به گزارش اداره روابط عمومی شهرداری آمل این پلاک افتخار که مزین به عکس شهید، پیام رهبری در وصف شهدا، تاریخ و محل شهادت با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری و اداره بنیاد شهید انقلاب اسلامی با نصب پلاک افتخار بر درب منزل شهید مصطفی اسماعیلی( شهید حماسه ششم بهمن آمل ) با حضور امام جمعه ، معاون فرماندار، شهردار، رئیس اداره بنیاد شهید شهرستان، اعضای شورا و مسئولین  شهری رونمایی شد.

شهید مصطفی اسماعیلی متولد  ۱۳۴۰  است که در حماسه اسلامی ششم بهمن سال 60 در درگیری با منافقین در آمل به شهادت رسید.

امام جمعه آمل در مراسم رونمایی از این" پلاک افتخار" در منزل شهید اسماعیلی  گفت: این کار خوب فرهنگی امروز در آمل با همت شهرداری آغاز شد و از این بابت  از شهردارو اعضای شورای شهر تشکر می کنم.

حجت الاسلام سید جلیل مرتضوی ادامه داد: این پلاک افتخار که امروز بر درب منزل شهید نصب شد یک سند افتخاری است تا با این حرکت فرهنگی بتوانیم  فرهنگ جهاد و ایثار را در جامعه ترویج دهیم .

 

گفتنی است؛ شهرستان آمل هزار و ۴۸ شهید دارد که از این تعداد، 8 شهید بعنوان شهدای مدافع حرم و 41 شهید بعنوان شهدای حادثه ششم بهمن هستند. 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0