آمل شور انتخاباتی می خواهد!یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
2 بهمن 1398 ، دیدگاه 0
ملت فهیم، ولایت مدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره در تمام صحنه های مورد نیاز انقلاب به عنوان افرادی بصیر، حضور پرشور در انتخابات داشته و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

در اسفند ماه سالجاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را در پیش داریم که ضرورت دارد بسترسازی لازم به منظور برگزاری باشکوه این انتخابات فراهم باشد.

مجلس شورای اسلامی محلی با حضور نمایندگان آحاد ملت ایران اسلامی است که وظیفه دارند در راستای تحقق اهداف و منافع آحاد مردم کوشا بوده و عزم جدی در این مسیر داشته باشند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی باید همواره به یاد داشته باشند گرفتار تمایلات و خواسته های حزبی، گروهی و فردی نشده و تنها در راستای منافع ملی و مصالح نظام مقدس جمهوری اسلامی گام بردارند.

نمایندگان مجلس باید خود را خادم مردم دانسته و از هر فرصتی برای رفع مسائل و مشکلات آنان استفاده کنند زیرا کشور ما مشکلات زیرساختی بسیاری دارد و باید در حوزه های مختلف به خصوص زیرساخت ها، اشتغال، مدیریت و... برنامه ریزی درست همراه با اقدام عملی شایسته ای صورت پذیرد.

انتخاب درست از جمله مهم ترین مولفه هایی است که باید از سوی مردم عزیز و فهیم ایران اسلامی مورد توجه باشد تا بهترین ها وارد بهارستان گردند و بتوانند به بهترین نحو ممکن و آنگونه که شایسته است از حقوق ملت ایران دفاع نمایند.

ملت فهیم، ولایت مدار و همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره در تمام صحنه های مورد نیاز انقلاب به عنوان افرادی بصیر، حضور پرشور در انتخابات داشته و نقشه های شوم دشمنان را نقش بر آب کردند.

دست اندرکاران برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی باید از همه فرصت ها و ظرفیت ها به منظور برگزاری انتخاباتی پرشور و باشکوه استفاده نمایند تا بتوانیم حضوری ارزنده و دشمن شکن را تجربه نماییم که هم محور وحدت ملی قرار گیرد و هم مایه ناراحتی دشمنان نظام اسلامی گردد.

بیش از هر چیز دیگری نیازمند ایجاد شور انتخاباتی در جریان انتخابات هستیم تا با فراهم نمودن آن شاهد حضور حداکثری مردمی در پای صندوق های رای باشیم.

شهرستان آمل از جمله مناطق استان مازندران می باشد که مردم آن همواره حضوری باشکوه در پای صندوق های رای داشته و با قدرت و صلابت خود زمینه نابودی نقشه های دشمنان را فراهم می نمایند.

امروز بیش از هر زمان دیگر در آمل عزیز به شور انتخاباتی نیاز داریم چون شرایط به آن صورت برای برگزاری انتخاباتی پرشور فراهم نیست.

بخش اعظمی از کاندیدای تایید صلاحیت شده از کمترین سوابق مدیریتی سیاسی اداری برخوردار نبوده و هیچ گونه شناختی از آنان در سطح شهرستان وجود ندارد و در کنار آن چهره های شاخصی چون نماینده فعلی مردم آمل در مجلس شورای اسلامی بعنوان چهره ای ملی هنوز احراز صلاحیت نشده اند.

برای اینکه شور انتخاباتی را ترویج دهیم نیاز داریم تا از ظرفیت چهره های توانمند، فعال، پرسابقه و امتحان داده در طول سال های اخیر نیز استفاده نماییم که برکات و دستاوردهای این استفاده نمودن را در سال های اخیر برای شهرستان آمل شاهد هستیم و نیاز می رود موج تایید صلاحیشان راه بیافتد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0