برگزاری هفتمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل
11 آبان 1398 ، دیدگاه 0
مهندس جهانگیر آذری رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل درگفتگوی اختصاصی گفت: نمایشگاه ساختمان آمل، یکی از مهمترین نمایشگاههای صنعت ساختمان در استان مازندران محسوب می شود که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد

مهندس جهانگیر آذری رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل درگفتگوی اختصاصی با کمال آنلاین ،  با اشاره به برگزاری ششمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان آمل گفت: نمایشگاه ساختمان آمل، یکی از مهمترین نمایشگاههای صنعت ساختمان در استان مازندران محسوب می شود که هر ساله با حضور فعالان این حوزه برگزار می گردد.

وی اشاره کرد: ششمین دوره این نمایشگاه از تاریخ 11 تا 14آبان 98 در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی آمل برپا است.

مهندس آذری تصریح کرد: در این نمایشگاه جدیدترین محصولات گرمایشی و سرمایشی، تجهیزات مربوط به دکوراسیون داخلی، نورپردازی ساختمان، لوله و اتصالات و ارائه خواهند شد.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل  اشاره کرد: این نمایشگاه ساختمانی پذیرای تولید کنندگان، مهندسین، معماران و صنعتگران این حوزه می باشد و فرصتی مناسب برای ارائه آخرین محصولات و دستاورها خواهد بود.

مهندس آذری تاکید کرد: بازدید از این نمایشگاه برای عموم آزاد است و بازدیدکنندگان می توانند در تاریخ های اعلام شده به نمایشگاه مراجعه نموده و از محصولات ارائه شده در نمایشگاه دیدن نمایند.

وی در خصوص اهداف برگزاری این نمایشگاهها افزود: صنعت ساختمان بعنوان یکی از مهمترین پایه های اقتصادی کشور هر روز شاهد پیشرفتهای اساسی در نوآوری، تکنولوژی و خدمات فنی مهندسی می باشد و در این مسیر برپایی نمایشگاه تخصصی توانسته است جایگاه مناسب و ایده آل برای آشنایی و تبادل اطلاعات و تجربیات بین مصرف کنندگان، تولیدکنندگان و دست اندرکاران این صنعت ایجاد نماید.

رئیس هیئت مدیره انجمن صنفی انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل   تاکید کرد: برگزاری این نمایشگاهها در همین راستا و به منظور ارائه توانمندیهای صنعت ساختمان و جذب نام آوران کشوری با هدف تبادل دانش و اطلاعات تعاملات اثر بخش تکنولوژی، فنی و ارتقاء روابط صنعتی و آگاه سازی بیشتر سرمایه گذاران، کارآفرینان و مصرف کنندگان نهایی می شود.

وی خاطرنشان کرد: این دوره از نمایشگاه صنعت ساختمان آمل بواسطه همکاری و حضور مستقیم "انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل" اهمیتی ویژه در بین شرکت کنندگان (غرفه داران) پیدا کرده است چرا که می توانند با ایجاد ارتباطی مستقیم و بی واسطه، محصولات خود را در معرض نمایش اعضای این انجمن که از سازندگان اصلی شهر می باشند، بگذارند.

مهندس آذری اظهارداشت:در کنار برگزاری نمایشگاه کارگاههای آموزشی توسط کمیته تحقیقات و آموزش و دبیرخانه همایش های تخصصی انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل با حضور اساتید در موضوعات سیستم نوین گرمایشی رادیاتور های قرنیزی یا صرفه جویی مصرف انرژی ، مناسب سازی درساختمان ومحیط فیزیک شهری ، فرصت های سرمایه گذاری با تاکید بر بازارهای سرمایه وبورس دردوره رکود ، مدلسازی اطلاعات سازه ای با استفاده از علم BIM، ایمنی و حفاظت از کار درحین اجرا ، آشنایی با مفاهیم وبرنامه ملی باز افرینی شهری ضرورت والگو محله گرایی در باز آفرینی شهری آمل ، آشنایی با مبحث 21 مقررات ملی ساختمان پدافند غیر عامل برگزاری خواهدشد

وی اشاره کرد : این نمایشگاه به همت انجمن انبوه سازان و سازندگان مسکن و ساختمان آمل ، نظام مهندسی ساختمان آمل و مرکز تخصصی نمایشگاههای آمل برگزار می شود .

موضوعات نمایشگاه ساختمان آمل 98،  سنگ، کاشی و سرامیک، تاسیسات (سرمایش و گرمایش)، در و پنجر، سقف کاذب، دیوارپوش و دکوراسیون داخلی است.

لازم  بذکر می باشد؛ هفتمین دوره نمایشگاه صنعت ساختمان آمل در مرکز نمایشگاه های تخصصی آمل به آدرس خیابان چاکسر، اندیشه 4 برپا خواهد بود و ساعت بازدید از این نمایشگاه، از 16 عصر الی 22 شب می باشد

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0