دستان پرمهر دانش آموزان مجتمع آموزشی غیردولتی فروغ دانش در جشن عاطفه ها
17 مهر 1398 ، دیدگاه 0
زنگ جشن عاطفه ها با حضور مدیر و معاونین آموزش وپرورش آمل، روسای ادارات، معاونین مدیریت کمیته امداد امام آمل، اعضای شورای آموزش وپرورش آمل و دیگر مهمانان در مجتمع آموزشی غیردولتی فروغ دانش و باشکوه خاصی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین - همه ساله در حركتي ارزشمند در آغاز سال تحصيلي جديد با هدف كمك به دانش آموزان بي بضاعت، جشن عاطفه ها با مشاركت دستگاه هاي اجرايي و همراهي مردم نوعدوست برگزار مي شود كه بايد آن را فرصتي براي مهرباني و مهرورزي قدر دانست.

جشن عاطفه ها فرصتي است براي عشق ورزي و كمك به كساني كه نيازمند دستان گرم همنوعان خود براي حضور بدون دغدغه در مدارس و فراگيري علم و دانش هستند.
برگزاري اين جشن زمان خوبي است تا با دستان پر مهر و با سخاوت خويش، گل هاي لبخندي بر چهره دانش آموزان نيازمند نشانده و آنها را در عرصه تعليم و تربيت ياري دهيم.

زنگ جشن عاطفه ها با حضور مدیر و معاونین آموزش وپرورش آمل، روسای ادارات، معاونین مدیریت کمیته امداد امام آمل، اعضای شورای آموزش وپرورش آمل و دیگر مهمانان در مجتمع آموزشی غیردولتی فروغ دانش و باشکوه خاصی برگزار شد.

مرتضی یزدان نجات موسس مجتمع آموزشی غیردولتی پسرانه فروغ دانش آمل دراین مراسم با بیان اینکه افراد توانمند جامعه باید قدر بضاعت و توانمندی خود را بدانند و هیچگاه قشر نیازمند جامعه را فراموش نکنند گفت: حضور دانش آموزان بی بضاعت و کم بضاعت در کلاس های درس همت بیش از پیش اولیا و خیرین در مشارکت های مردمی را می طلبد که نگذارند دانش آموزی بخاطر بضاعت اندک مالی ترک تحصیل کند.

وی با اشاره به حضور و مشارکت مجموعه بزرگ فروغ دانش در جشن احسان و نیکوکاری ادامه داد: مدیریت، کارکنان، دانش آموزان و اولیای دانش آموزان در طول سال با برپایی مراسمات مختلف یاریگر نیازمندان هستند که جا دارد از همه این عزیزان تقدیر و تشکر ویژه ای را داشته باشم.

 موسس مجتمع آموزشی غیردولتی پسرانه فروغ دانش آمل درخصوص مشارکت در امر خداپسندانه از قبیل کمک های نقدی و غیرنقدی به زلزله زدگان و سیل زدگان کشور، برپایی هر ساله جشنواره غذا در آستانه نوروز و اهدای مبالغ جمع آوری شده از محل فروش غذا به نیازمندان، خرید ویلچر برای دانش آموزان نیازمند مدرسه استثنایی با کمک دانش آموزان و با همت عالی خانواده بزرگ فروغ دانش درسال گذشته به 15 مدرسه شهر و روستا شهرستان آمل به مبلغ هجده میلیون و سیصد و بیست هزارتومان بهمراه سبد غذایی وکفش و... مطالبی را عنوان داشت.

 دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش وپرورش شهرستان آمل با قدردانی از تلاش و زحمات آقای یزدان نجات مدیریت، کارکنان و معلمان مجتمع آموزشی غیردولتی پسرانه فروغ دانش آمل در جهت رسیدگی به دانش آموزان نیازمند گفت: ما در مجموعه آموزشگاهی دانش، علم، اخلاق و آموزه های مهم و ارزش های سواد انسانی را می آموزیم و می آموزانیم و بدون تردید فروغ دانش ها یکی از جلوه های مهم اش امروز خودش را نشان می دهد و کمک، مساعدت و همراهی شما دانش آموزان عزیز و خانواده محترمتان که با درک، سرور، دانش و معرفت آنرا به نمایش گذاشتید.

 وی ادامه داد: امیددارم که این کار ثواب و قدم مهم شما عزیزان که همراهی، همدلی و همزبانی با همه نیازمندان جامعه مان است و به دست شما دانش آموزان گل دارد اتفاق می افتد برای همیشه در طول سال و بطور مداوم اتفاق بیافتد و این قطره قطره کمک های شما دریای بیکران خواهد شد که شما را به سعادت، خیر و تعالی و انسانیت رهنمون خواهد ساخت.

مدیریت آموزش وپرورش آمل عنوان داشت: این قدمها برای شما و خانواده محترمتان خیر وبرکت داشته باشد و یکی از مهمترین ویژگی های انفاق، آغاز پاداش الهی است که خداوند فرمود اگر شما یک قدم در راه من و برای من بردارید من این گام های شما را بیش از صد برابر به شما خواهم داد.

درپایان دانش آموزان مجتمع آموزشی غیردولتی پسرانه فروغ دانش آمل پاکت های حاوی کمک های نقدی خود را به داخل صندوق کمیته امداد انداختند.

 

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0