مهد کودک و آمادگی خصوصی ساریناز آمل؛ الگوی مناسب برای تربیت کودکان
17 مهر 1398 ، دیدگاه 0
مژده غلامی مدیریت مهد کودک و آمادگی ساریناز که دارای مدرک کارشناسی روانشناسی تربیتی می باشد با استفاده از تجربیات ارزشمند در دوران تحصیلات عالیه و احساس دین برای رشد و شکوفایی کودکان که به عنوان تاثیر گذاران آینده ایران اسلامی هستند اقدام به تاسیس و راه اندازی مهد کودک نمود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ راه اندازی هر کار جدیدی با دردسرهای بسیار زیاد و متفاوتی همراه است. اما تاسیس مهد کودک کاری بسیار طاقت‌فرساتر است؛ چرا که واقعاً باید عاشق این کار و بچه ها باشید تا زیر فشارش دوام بیاورید و

مهدکودک یکی از محیط‌هایی است که در رشد اجتماعی کودکان موثر است. کودکان در مهدکودک بازی می‌کنند، اجتماعی می ‌شوند و راحت هستند. آن‌ها در کنار شادی و بازی کمی ‌از والدین دور می‌شوند که این خود درس ‌هایی برای آنان دارد.

مژده غلامی مدیریت مهد کودک و آمادگی ساریناز که دارای مدرک کارشناسی روانشناسی تربیتی می باشد با استفاده از تجربیات ارزشمند در دوران تحصیلات عالیه و احساس دین برای رشد و شکوفایی کودکان که به عنوان تاثیر گذاران آینده ایران اسلامی هستند اقدام به تاسیس و راه اندازی مهد کودک نمود.

و ی با اشاره به نقش مهدکودک و آمادگی در رشد و شکوفایی کودکان گفت: مهد کودک برای بچه ها عموماً جذابیتی بیش از خانه و خانواده دارد و نیز نقشی بسیار اساسی و مهم در تربیت کودکان ایفا می نماید. تأثیر پذیری کودکان در مهد کودک به مراتب بیشتر از خانه و خانواده است.

وی اشاره کرد: درمهد کودک و آمادگی ساریناز قصد داریم تا با استفاده از کارشناسان مجرب در همه زمینه ها به کودکان چگونه زندگی کردن را در جامعه آموزش دهیم و یاد بگیرند که چگونه خودشان در مقابل مسائلی که در جامعه وجود دارد برخورد کنند.

غلامی با اشاره به اینکه ما در مهد کودک و آمادگی ساریناز به دنبال این هستیم یادگیری‌کودکان عمیق تر،‌ سریعتر و آسان تر انجام شود ادامه داد: اگر توانایی کودکان در جنبه های مختلف رشد شکوفا شود پایه های اصلی شخصیت آنها شکل می گیرد.

وی با تاکید براینکه در این مهد کودک برنامه های شاخصی برای کودکان برگزار می گردد اظهارداشت: برنامه های متنوع و جشن های مخصوص کودک با حضور مشاور روانشناس در مهدکودک و بررسی رفتار و شخصیت کودکان از دیگر برنامه های این مهد کودک است.

مدیریت مهد کودک و آمادگی ساریناز اضافه کرد: دراین مهد کودک صبحانه و نهار گرم و برگزاری کلاسهای زبان، یوگا، شعر و قصه خوانی خلاق با مربیانی مجرب و دلسوز صورت می گیرد.

غلامی از برپایی جشن بزرگ پدر بزرگ ها و مادر بزرگها با نوه ها خبرداد و گفت: خوشبختانه این جشن همزمان با روز جهانی سالمند در سالن ورزشی کاپیتان برگزارشد که مورد استقبال قرار گرفت.

وی اشاره کرد: هدف از این جشن یاد دادن بازهای محلی به کودکان و زنده نگاه داشتن آن است، چرا که شاهد آن هستیم این بازی ها روز به روز کم رنگ تر می شوند. ما می خواهیم به بچه ها نشان دهیم ایران فرهنگی بسیار غنی دارد و باید با آن آشنا باشند و آن را حفظ کنند.

وی عنوان داشت: مهمان های این جشن علاوه بر خود کودکان و والدین آنها صرفا پدر بزرگ ها و مادر بزرگ ها بودند و می خواهیم با این کار به آنها نشان دهیم که برایمان بسیار مهم و ارزشمند هستند و بهترین خاطراتمان را با آنها داریم و قدرشان را می دانیم.

لازم بذکراست که مهد کودک و آمادگی ساریناز واقع در آفتاب 68 در دو طبقه مجزا و با دارا بودن بهترین تجهیزات و امکانات پذیرای کودکان عزیز می باشد .

Mahd.sarinaz آدرس اینستای مهد کودک و آمادگی ساریناز

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0