اجرای طرح احسان دانش آموزی با توزیع 8 هزار قلک در مدارس توسط مجمع خیرین آمل
17 مهر 1398 ، دیدگاه 0
همزمان با روز نواختن زنگ جشن عاطفه ها در مدارس شهرستان آمل؛ بصورت نمادین در دبستان غیردولتی هاتف و با حضور مدیر و معاونین آموزش وپرورش آمل، اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل و معاونین کمیته امداد آمل؛ قلک برای جمع آوری کمک به دانش آموزان بی بضاعت درطول سال بین دانش آموزان توزیع شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ همزمان با روز نواختن زنگ جشن عاطفه ها در مدارس شهرستان آمل؛ بصورت نمادین در دبستان غیردولتی هاتف و با حضور مدیر و معاونین آموزش وپرورش آمل، اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل و معاونین کمیته امداد آمل؛ قلک برای جمع آوری کمک به دانش آموزان بی بضاعت درطول سال بین دانش آموزان توزیع شد.

عملکرد مجمع خیرین شهرستان آمل در همه زمینه ها قابل تقدیر می باشد

دکتر عباس مرزبند مدیر آموزش وپرورش آمل با قدردانی از همت و تلاش مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: عملکرد مجمع خیرین شهرستان آمل در همه زمینه ها قابل تقدیر می باشد که زبانزد خاص و عام هستند.

 وی با تاکید بر اینکه باید نگاه خیرخواهانه را از بزرگان یاد بگیریم ادامه داد: خیرین شهرستان آمل پیشقراولان درکارهای خیر هستند و در اولین گام در آغاز سال تحصیلی جدید مبلغ 50 میلیون تومان برای کمک به دانش آموزان نیازمند به امر تحصیل اختصاص دادند.

 وی عنوان داشت: انسان موجود اجتماعی است و یکی از درس های اجتماعی که به شخصیت انسانها بالندگی و تعالی و سعادت می بخشد دستگیری از هموعنان است.

مدیر آموزش وپرورش آمل اشاره کرد: بچه های امروز یاد بگیرند تا در آینده مثل بزرگان شهرمان بتوانند درکار خیر پیش قدم باشند و برکت به زندگی آنها داده شود.

مرزبند درخصوص توزیع قلک درکلیه مدارس آمل خاطرنشان کرد: توزیع قلک ها در جهت اجرای طرح احسان دانش آموزی و جذب کمک های دانش آموزان در سطح مدارس با همکاری مجمع خیرین شهرستان آمل اجرا می شود.

وی هدف از اجرای این طرح را ترویج سنت های حسنه الهی و فرهنگ احسان و نیکوکاری و همچنین کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند بیان نمود.

همه کسانی که در کار خیر حضور دارند اهداف خیرخواهانه و خداپسندانه دارند

مسعود نیکپور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل با بیان اینکه همه کسانی که در کار خیر حضور دارند اهداف خیرخواهانه و خداپسندانه دارند گفت: کمیته امداد به لحاظ کارهایی که انجام می دهد مظلوم واقع شدند.

وی اشاره کرد: مجمع خیرین تصمیم گرفته تا در راستای ترویج سنت های حسنه الهی و فرهنگ احسان و نیکوکاری و همچنین کمک به تحصیل دانش آموزان نیازمند، قلک هایی را آماده کند که با همکاری اداره آموزش وپرورش در سطح مدارس و در بین دانش آموزان توزیع شود.

 وی تاکید کرد: تمام پول هایی که در قلک جمع آوری شده برای دانش آموزان حاشیه شهر و با نظارت آموزش وپرورش هزینه خواهد شد.

 مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: آموزش وپرورش دانش آموزان رابرای آینده تربیت می کند چراکه شماها در آینده آینده سازان این مملکت هستید.

 نیکپور به اقدامات مجمع خیرین در خصوص کمک به نیازمندان جامعه اظهارداشت: این مجمع درکنار کمک به نیازمندان جامعه در امر سلامت شهروندان خود را مسئول می داند که توانستیم با حمایت های خوب مسئولین و خیرین، مرکز شیمی درمانی را راه اندازی کنیم.

 وی با قدردانی از آقای قلی تبار مدیریت دبستان غیردولتی هاتف گفت: مجمع خیرین درکنار مدرسه هاتف قرار دارد و خانواده هایی که از لحاظ آموزشی، تغذیه، اسکان و بهداشت مشکل دارند به ما معرفی کنید.

دانش آموزان دبستان هاتف درکنار مجمع خیرین آمل

آقای قربان محمد قلی تبار موسس و مدیریت دبستان غیردولتی پسرانه هاتف با قدردانی از حضور مسئولین در این برنامه گفت: آموزگاران درگام بلند و در کنار درس، درس نیکو پنداری و دستگیری از نیازمندان را در سرلوحه کاری خودشان قرار دهند.

 وی افزود: دانش آموزان دبستان هاتف خود را درکنار مجمع خیرین شهرستان می بینند که توانستیم با کمک این عزیزان به دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند، کمک هایی را در حد مقدورات داشته باشیم.

 وی اشاره کرد: امیدواریم که این دبستان درکنار کسب افتخارات در سطح استانی و کشور بتواند در این گام ارزشمند و خداپسندانه نیز سربلند بیرون بیاید.

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0