رفع تصرف 35 هزارمتر مربع اراضی ملی / سازش بیش از ۸۰ درصد پرونده‌ها در کلانترهای آمل
17 مهر 1398 ، دیدگاه 0
سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در نشست با خبرنگاران به مناسب هفته ناجا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا اظهار داشت: هفته ناجا سال جاری به شعار 《پلیس هوشمند امین مردم》 نام‌گذاری شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سرهنگ نعمت الله آزادی فرمانده انتظامی شهرستان آمل در نشست با خبرنگاران به مناسب هفته ناجا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا اظهار داشت: هفته ناجا سال جاری به شعار 《پلیس هوشمند امین مردم》 نام‌گذاری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه این شهرستان در موضوعات مختلف رتبه برتر را در استان کسب کرده است، افزود: در یک سال گذشته بیش‌از ۳۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ آزادی با اشاره به دستگیری و جمع آوری هزار و ۴۵۱ معتاد متجاهر در سطح شهرستان گفت: معتادین متجاهر به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند که در این موضوع ۲۶ درصد افزایش دستگیری داشتیم.

وی با بیان اینکه ۱۳۰ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش تقریبی ۲۶ میلیارد ریال کشف شد، گفت: ۳۵ هزار متر زمین خواری اراضی ملی با ارزش ۸۰ میلیارد ریال رفع تصرف شد.

سرهنگ آزادی با اشاره به اینکه ۱۸۳ نفر در رابطه با کالای قاچاق دستگیر شدند، افزود: در حوزه فضای مجازی مردم هوشیار باشند که در این مهم با رشد ۷۵ درصدی مواجه بودیم.

وی اشاره کرد: شهروندان حتما برای گرفتن شارژ وپرداخت قبوض حتما از نرم افزارها واپلیکشن مورد تائید شده استفاده کنند وهرگز رمز دوم کارت بانکی رادر اختیار دیگران قرار ندهند متاسفانه فضا آلوده است وهیچ گونه پیشگیری ندارد ومردم باید مراقب باشند.

وی با بیان اینکه به طور میانگین روزانه ۵ تا ۱۰ پرونده در پلیس فتا این شهرستان تشکیل می‌شود، گفت: پلیس فتا این شهرستان مرکز معین غرب مازندران است و از آمل تا تنکابن را پوشش می‌دهد.

سرهنگ آزادی گفت: ۳۴ هزار تماس با سامانه ۱۱۰ برقرار شد که ۹ هزار و ۵۰۰ تماس با مشاوره تلفنی رفع شد و بیش از ۲۴ هزار تماس عملیاتی بود.

وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد پرونده‌ها در کلانتری به سازش ختم می‌شود، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته ایجاد پاسگاه بخش دشت‌سر مصوب و زمینی با حدود هزار و ۵۰۰ متر مربع تهیه و منتظر تغییر کاربری هستیم تا به زودی کلنگ ساخت این پایگاه را بزنیم.

وی همچنین از ساخت پلی کیلینک برای نیروهای کادر وبازنشستگان نیروی انتظامی آملی درآینده نزدیک خبرداد .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل عنوان داشت : دوسال است که درخدمت مردم آمل هستم که توانستیم با تعامل بسیار خوب با مسئولین ، مردم واصحاب رسانه توفیقاتی رابدست آوریم واز عملکرد همکارانمان درتمام بخش ها رضایت کامل داریم

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0