صدمین شماره هفته نامه آوای کمال یادداشتی از عبدالرضا عزیزکمالی
3 مهر 1398 ، دیدگاه 0
اما امروز هفته نامه آوای کمال دو ساله شد و به لطف خداوند متعال توانستیم صدمین شماره از این نشریه را به صورت مستمر منتشر نماییم.

توسعه رسانه ها زمینه ساز پیشرفت در همه ابعاد خواهد شد که نیاز داریم از فرصت ها و ظرفیت های موجود به بهترین نحو ممکن و آنگونه که شایسته است استفاده نماییم.

توسعه یافتگی در رسانه ها باید به امری مهم و اساسی تبدیل گردد نه اینکه شیوه نامه جدید یارانه های مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بخواهد با دست خود زمینه نابودی رسانه های مکتوب را فراهم نماید که ضرورت دارد هر اقدامی قرار است صورت پذیرد همراه با کار کارشناسی باشد.

اما امروز هفته نامه آوای کمال دو ساله شد و به لطف خداوند متعال توانستیم صدمین شماره از این نشریه را به صورت مستمر منتشر نماییم.

هر رسانه ای برای ایجاد و توسعه خود روزهایی را پشت سر گذاشته است تا بدین جا دست پیدا نماید که در این یادداشت با شما همراهان صمیمی و عزیز گروه رسانه ای کمال خواهیم گفت چگونه شروع کردیم و به این اینجا رسیدیم.

به فکر راه اندازی پایگاه خبری تحلیلی در فضای مجازی افتادیم تا بتوانیم با بهره گیری از تجربیات خود در این عرصه فعالیت اثربخشی داشته باشیم و حرفه ای تر وارد کار رسانه ای شویم.

با یک یاعلی و بهره گیری از لطف خداوند متعال کار آغاز شد و از همان ابتدا اعلام کردیم به صورت مستقل فعالیت می کنیم و رویکردمان اطلاع رسانی صادقانه و دوری از هرگونه حاشیه سازی است.

روزهای پرفراز و نشیبی را در عرصه رسانه پشت سر گذاشتیم و به لطف الهی توانستیم با کمال آنلاین (کمال نیوز) به توفیقاتی برسیم اما قبول داریم بی عیب و نقص نبودیم.

وجود علیرضا عزیزکمالی از پیشکسوتان عرصه رسانه و روابط عمومی در این مجموعه سبب شد تا از تجربیات و ظرفیت های خوبی بهره مند شویم که در راه سخت اما ارزشمند رسانه ای، امیدبخش و مایه خوشحالی بود.

پس از چندین سال به اتفاق پدر تصمیم گرفتیم در کنار فعالیت خود در حوزه پایگاه خبری تحلیلی و داشتن نمایندگی چندین خبرگزاری، روزنامه و هفته نامه معتبر محلی و ملی، خود نیز وارد عرصه رسانه مکتوب شویم و با نگاهی متفاوت کار را با هفته نامه ای آغاز کنیم که امروز به دو سالگی رسیده است و اعلام می داریم همان تفکر در سرلوحه کاریمان قرار دارد و به دنبال تقویت ظرفیت ها هستیم.

در طول این دو سال نیز شاهد حمایت برخی دستگاههای اداری و بی مهری و کم توجهی تعداد دیگری از ادارات بودیم اما رویکردمان این می باشد به مجموعه ای وابسته نشویم و خودمان راه را ادامه دهیم.

متاسفانه کم توجهی ها به رسانه های مکتوب در شهرستان آمل سبب شد تا تعدادی از هفته نامه ها و دوهفته نامه نتوانند یارای ادامه فعالیت داشته باشند اما با ابراز امیدواری برای توسعه فعالیت رسانه های مکتوب شهرستان؛ به لطف خداوند متعال در نقطه ای مطلوب قرار داریم و اگر حمایتی نشد هم لطف حضرت حق شامل حالمان است و بهترین ها برای گروه رسانه ای کمال رقم خواهد خورد.

گروه رسانه ای کمال با نگاه ارزشمند مدیران خود تلاش کرد تا بخشی از درآمدش را صرف فعالیت های خیرخواهانه نماید که امید داریم بتوانیم فعالیت های خود در این امر را نیز تقویت نماییم.

تلاش گروه رسانه ای کمال در این راستا می باشد به گونه ای فعالیت کند تا بتواند نشریه ای متفاوت داشته و نیازهای گروه های مختلف مردمی را برآورده کند که در ادامه مسیر خود نیازمند راهنمایی ها و مشورت های ارزنده متخصصان و پیشکسوتان رسانه، مدیران و آحاد مردم شریف استان مازندران و شهرستان آمل هستیم.

اگر امروز در میان مردم، مدیران و رسانه های استان و شهرستان از جایگاه خوبی برخوردار هستیم به لطف پروردگار متعال است که امید داریم راهمان را با جدیت و هر روز بهتر از دیروز ادامه دهیم که از مخاطبان و همراهان عزیزی که در طول این دو سال با آوای کمال بودند کمال قدردانی و سپاس را داریم.

خداوند متعال را نیز به سبب تمام لطف و محبت ها و نعمات ارزشمند خویش به این گروه رسانه ای و مدیران آن شکرگزار هستیم که در طول دو سال از فعالیت این رسانه توانستیم به افتخارات مقاله برگزیده در پنجمین همایش بین المللی مدیریت رسانه به میزبانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 97، کسب عنوان پیشکسوت برتر خبرنگاران مازندران توسط علیرضا عزیزکمالی قائم مقام و سردبیر هفته نامه آوای کمال در سال 97، کسب عنوان رسانه مکتوب برتر استان مازندران به میزبانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران و خانه مطبوعات مازندران در سال 98 دست یابیم.

پایگاه خبری کمال آنلاین و هفته نامه آوای کمال پایان راه نیست و خبرهای خوشی در راه می باشد که به اطلاع شما همراهان گرانقدرمان خواهد رسید.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0