سخنی با استاندار مازندران!یادداشتی از علیرضا عزیز کمالی
13 شهریور 1398 ، دیدگاه 0
آقای حسین زادگان اگر قرار بود در هفته دولت خود حضرتعالی، معاونین و مدیران کل در هیچ یک از افتتاح پروژه ها حضور پیدا نمی کردید چرا در دیگر شهرهای مازندران حضور پیدا کردید و پروژه ها را افتتاح نمودید؟

هفته دولت بهترین فرصت است که دولتمردان بتوانند خدمات دولت را در شهرها و روستاها ضمن افتتاح نوید روزهای بهتر به مردم بشارت دهند.

شهرستان آمل در ورودی استان مازندران قرار دارد  46 درصد صنعت استان و76 درصد صادرات مازندران متعلق به شهرستان آمل می باشد که می طلبد دولتمردان بخصوص استاندار مازندران، معاونین ایشان و مدیران کل توجه ویژه تری به این شهرستان داشته باشند.

به گفته سید جعفر رسولی فرماندار ویژه آمل امسال در شهرستان آمل در هفته دولت 152 پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی افتتاح می شود که از این تعداد پروژه ها 89 پروژه در بخش عمرانی با اعتباری بالغ بر 181میلیارد و726 میلیون ریال است که 14648 خانوار در 63 روستا و شهر آمل بهره مند می شوند.

 وی خاطرنشان کرد: تعداد 26 پروژه تولیدی، خدماتی، کشاورزی و صنعتی با اعتباری بالغ بر 875 میلیارد و 739 میلیون ریال که برای 282 نفر اشتغالزایی صورت گرفت و مبلغ 24 میلیارد و 200 میلیون ریال از تسهیلات برخوردار شدند.

مهدی رازجویان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران در گفتگو با خبرنگار سفیر هراز با اشاره به اینکه در هفته دولت 886 پروژه به بهره برداری خواهد رسید، گفت: این پروژه ها اعتباری بالغ بر850 میلیارد تومان بوده است و 86 پروژه کلنگ زنی خواهد شد که 300 میلیارد تخمین زده شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران ادامه داد: آمل با 114 پروژه با بیشترین افتتاحیه و بابل، ساری، تنکابل با 83، 81 و 74 پروژه به ترتیب بیشترین افتتاحیه پروژه های در هفته دولت هستند.

آقای استاندار در هفته دولت پروژه هایی از قبیل مرکز ساخت لوازم خانگي ( يخچال، کولر و آب سردکن ) با اعتباري به مبلغ 64 ميليارد و 709 ميليون ريال در شهرک صنعتي امامزاده عبدا... (ع)، مرکز توليد رنگ ( شرکت کيميا وزين رنگ البرز) در شهرک صنعتي جمشيدآباد با اشتغالزايي 5 نفر و اعتباري بالغ بر 2 ميليارد ريال، توليد انواع پروتئين سويا ( شرکت راد تجارت آمارد) با اشتغالزايي 51 نفر و ظرفيت توليد 320000 تن در روستاي آهن کتي با اعتباري به مبلغ 30 ميليارد ريال، توليد گل و گياه زينتي ( شرکت نيلوفرانه آمارد) با اشتغالزايي 4 نفر ( 3000 متر مربع گلخانه و1900 متر مربع فضاي باز) در روستاي مارکتي با اعتباري به مبلغ 23 ميليارد ريال و... که بیان همه پروژه از حوصله خوانندگان عزیز بدور می باشد اما جنابعالی، معاونین و مدیران کل استان این پروژه ها به نظرتان خیلی کوچک جلوه می کرد که نیامدید و از همینجا جا دارد از مدیرکل پرتلاش ورزش و جوانان مازندران آقای حسین زادگان تشکر ویژه راداشته داشته باشیم که حداقل در افتتاح پروژه های ورزشی و غیر ورزشی حضور فعال داشتند.

آقای استاندار شما به عنوان نماینده عالی دولت در مازندران هستند که شاید حضور شما، معاونین جنابعالی و مدیران کل در افتتاح این پروژه ها دلگرمی برای واحدهای تولیدی باشد که دراین شرایط سخت اقتصادی به عنوان سربازان خط مقدم در حال جنگ اقتصادی با دشمنان قسم خورده انقلاب هستند.

آقای حسین زادگان اگر قرار بود در هفته دولت خود حضرتعالی، معاونین و مدیران کل در هیچ یک از افتتاح پروژه ها حضور پیدا نمی کردید چرا در دیگر شهرهای مازندران حضور پیدا کردید و پروژه ها را افتتاح نمودید؟

آقای استاندار اینجانب که سالیان سال در کسوت خبرنگار مشغول قلم زدن هستم  و درتمام افتتاح پروژه در هفته دولت و دهه فجر حضور دارم تاکنون ندیدم که استاندار و یا حتی معاونین ایشان و مدیران کل در افتتاح پروژه ها حضور نداشته باشند.

آقای استاندار شاید یک نگاه و لبخند شما بتواند در روحیه این عزیزان که مشغول کار و تلاش هستند تاثیرگذار باشد و نیز آنکه از نزدیک با مسائل و مشکلات موجود در شهرستان و فعالان تولیدی و اقتصادی آشنا شده و نسبت به بهبود وضعیت گام های اثربخشی بردارید./علیرضا عزیز کمالی

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0