عبدالرضا عزیزکمالی منتخب کنفرانس ملی برنامه ریزی شهری و روستایی شد
11 شهریور 1398 ، دیدگاه 0
عبدالرضا عزیزکمالی صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال و پایگاه خبری کمال آنلاین و مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل توانست در نخستین کنفرانس ملی جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی به عنوان یکی از برگزیدگان انتخاب شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ عبدالرضا عزیزکمالی صاحب امتیاز و مدیرمسئول هفته نامه آوای کمال و پایگاه خبری کمال آنلاین و مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت پسماند شهرداری آمل توانست در نخستین کنفرانس ملی جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی به عنوان یکی از برگزیدگان انتخاب شود.

عزیزکمالی در سال 98 مفتخر به عناوین جوان برتر و نخبه سال شهرستان، مدیر برتر رسانه های مکتوب استان مازندران، برگزیده جشنواره ملی ایده های نوین مدیریت شهری، برگزیده جشنواره شهید رجایی شهرستان آمل و... گردیده است.

از جمله اهداف برگزاری این همایش بررسی دستاوردها و تجربیات پژوهشی و کاربردی ارزنده پژوهشگران داخلی و خارجی در زمينه جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی با نگاه به توسعه پایدار، ایجاد بستر مناسب برای آشنایی، هم‌ اندیشی و تبادل اطلاعات بین دانشجویان، اساتید کشور با آخرین نوآوری‌ها و دستاوردها در عرصه جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی، فراهم ساختن زمینه ای جهت بروز، رشد مستمر و استفاده بهینه از پتانسیل های موجود در میان اساتید، دانشجویان و فرهیختگان دانشگاهی، تشویق پژوهشگران و متخصصان و ایجاد فضای مناسب جهت ارائه نتایج پژوهشهای آنان و شناخت و معرفی ارزش‌ها و مفاهیم جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی بوده است.

مرکز بین المللی همایشها و سمینارهای توسعه پایدار علوم جهان اسلام با حمایت مؤثر ارگان ها، سازمان ها و مجامع علمی و دانشگاهی این کنفرانس را برگزار نمود.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0