حضور تیم فوتبال دماوند آمل به لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور
23 مرداد 1398 ، دیدگاه 0
پس از کش وقوس های فراوان ورایزنی های صورت گرفته، امتیاز کامل تیم هیرکانی چالوس طی فرایند قانونی وثبت در فدراسیون فوتبال به شهرستان آمل واگذار و این شهرستان با نام تیم دماوند آمل در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور شانس خود را برای صعود به لیگ های بالاتر امتحان خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، پیگیری های مداوم یکی از مربیان جوان وصاحب سبک فوتبال در شهرستان آمل که با حمایت برخی از صاحب نفوذهای این شهرستان قصد تیم داری درلیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور را داشتند و تا خرید و ثبت نهایی قرارداد تیم بندرگز که در رقابتهای دسته دوم حضور داشت، پای میزمذاکره پیش رفته بودند، اما نیمه کاره بودن ورزشگاه شهیدچمران این شهرستان و تایید نشدن ورزشگاه کارگران از سوی سازمان لیگ وراضی نشدن مسئولان باشگاه به انجام بازی های خانگی در بیرون از آمل، در نهایت از حضور در لیگ دسته دوم منصرف شدند.

پس از کش وقوس های فراوان ورایزنی های صورت گرفته، امتیاز کامل تیم هیرکانی چالوس طی فرایند قانونی وثبت در فدراسیون فوتبال به شهرستان آمل واگذار و این شهرستان با نام تیم دماوند آمل در لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور شانس خود را برای صعود به لیگ های بالاتر امتحان خواهد کرد.

ورزشگاه کارگران در شهربابکان به عنوان زمین پیشنهادی مسئولان تیم فوتبال دماوند به فدراسیون فوتبال بوده که با برطرف کردن برخی نواقص جزئی، این ورزشگاه با سکوهای مناسب با گنجایش بیش از 3هزار نفر، چمن طبیعی وپارکنیگ مناسب، میزبان بازی های خانگی این تیم در رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور انتخاب شد.

** کادرفنی مجرب وسرمایه گذاران علاقمند به فوتبال

 

"مهرداد حبیبی" سرمربی آملی تیم فوتبال دماوند که پیگیرجدی حضور یک تیم فوتبال از این شهرستان در لیگ کشوری بوده، با تجربه و سابقه مربیگری در تیم های امید مقاومت ساری وپیام صنعت آمل در لیگ برترجوانان وبزرگسالان مازندران، شهرداری امیرکلا و آراد بهمن آمل در لیگ دسته یک امیدهای کشور و تیم امید دینامو تفلیس کشور گرجستان، به عنوان سرمربی این فصل تیم دماوند در لیگ دسته یک خواهد بود.

این تیم با " نعمت الله رضاپور" به عنوان مدیرعامل، "عبدالله طهماسبی" معاون اجرایی و " محسن رنجبر" سرپرست تیم با بهره گیری از توان مالی چند اسپانسر مصمم به صعود مستقیم وکسب سهمیه مازندران برای لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه های کشور هستند.

مازندران در فصل جاری رقابتهای لیگ دسته سوم فوتبال باشگاه های کشور با 5 تیم " شهرداری فریدونکنار،  کاسپین بابل، دماوند آمل، شهروند رامسر و دریای بابل برای کسب 6 سهمیه فصل آینده لیگ دسته دوم با حدود 60 تیمی که در مرحله گروهی مسابقات حضور دارند، رقابت خواهند کرد.

 تیم دماوند آمل در گروه سوم این مسابقات به همراه" کاسپین بابل و شهروند رامسردو نماینده مازندران  با تیم های سولدوز نقده، نماینده البرز، برق ،آرا البرز، ذوب فلزات همدان، تالار وحدت همدان، ابیدر سنندج، آذرآب اراک ، کیمیا تهران و آریو نجم تهران" همگروه است.

گروهی که سرمربی تیم دماوند آمل این گروه را به گروه مرگ تشبیه کرده است.

مهرداد حبیبی گفت، بازی های لیگ دسته سوم در 5 گروه 13 تیمی و بصورت تک بازی به نحوی که 6 بازی میزبان 6 بازی دیگر میهمان حریفان خواهند بود.

وی با بیان اینکه از هر گروه 2 تیم به مرحله بعدی این مسابقات صعود خواهد کرد، گفت: در دور دوم این مسابقات 20 تیم صعود کرده از مرحله مقدماتی در 2 گروه 10 تیمی  با هم رقابت که در نهایت 3 تیم برتر هر گروه به طور مستقیم به رقابتهای فصل آینده لیگ  دسته دوم صعود خواهند کرد.

سرمربی تیم دماوند آمل با بیان اینکه بازی اول تیمش را باید 26 شهریور در زمین تیم شهروند رامسر برگزار کند، گفت، خوشبختانه تمرینات خوب وپرفشاری را در آمل پشت تر گذاشتیم و با بازیکنان خوبی که جذب کردیم، به

مرز آمادگی خوبی نیز رسیدیم.

حبیبی با بیان اینکه همه تیم ها از روز اول هدفشان کسب نتایج دلخواه و سهمیه حضور در لیگ های بالاتر است، گفت، دراین مدت چند بازی تدارکاتی خوبی نیز با تیم های مطرح داشتیم و جدای از کسب نتیجه، ارزیابی نسبتا خوبی از وضعیت وسطح آمادگی بازیکنان تیم به دست کادرفنی آمد که یقینا گره گشا خواه بود.

وی ابرازامیدواری کرد، که با شرایطی که تیم دماوند ونفراتی که در تیم دراختیار دارد وعوامل اجرایی باشگاه، انتظار هست که مسئولان شهرستان نیز حداقل در حد حمایت زیرساختی درکنار تیم شهرستان باشند.

** مشکل مالی نداریم

درهمین حال مدیرعامل باشگاه دماوند آمل گفت، که خوشبختانه تیم اجرایی باشگاه عزم واراده خوبی برای تیمداری در سطح لیگ های بالاتر دارند و برخی زیرساخت ها ازجمله ورزشگاه درآمل فراهم بود، آمل در سال جاری باید درلیگ دسته دوم شرکت می کرد.

"نعمت اله رضاپور" گفت، بازیکنان باکیفیتی از لیگ های دسته دوم وحتی لیگ یک جذب این تیم شدند واگر مشکلی غیرپیش بینی نشده ای پیش نیاید، مشکل مالی برای صعود وحمایت ازتیم وجود ندارد.

وی ادامه داد، از مجموع 25 بازیکنی که اکنون با تیم دماوند آمل مشغول به تمرین هستند، نیمی از آنها بومی شهرستان آمل هستند و بقیه بازیکنان نیز در شهرهای دیگر استان هستند وتوجه ویژه ای به حفظ بازیکنان استان به خصوص شهرستان آمل هستیم.

** حمایت از شهروندان در بازی های خانگی

سرپرست تیم فوتبال دماوند آمل هم با بیان اینکه به آینده این تیم با کادراجرایی، فنی وبازیکنانی که دراختیار دارد، بسیار خوشبین وامیدوار است، گفت، هرچند ذهنیت های بدی بابت حواشی ونتایجی که کادراجرایی تیم فوتبال پیام صنعت درگذشته درآمل داشتند، باورها را درشرایط کنونی از تیم دماوند سخت کرده است، اما باید به این تیم وعوامل باشگاه فرصت داد تا قابلیت های خودشان را برای اعتلای فوتبال آمل نشان دهند.

محسن رنجبردرعین حال از تمام شهروندان وفوتبال دوستان آملی درخواست کرد، حمایت های خودشان را از تیم چه دربازی هایی که میزبان است ویا در مقاطعی که نیاز به حمایت دارد، همکاری و پشتیبانی کنند، امیدوارم این شهر که استعدادهای بسیاری درفوتبال دارد وبه دلیل نداشتن تیم فوتبال درسطح بالا ،امسال با وجود باشگاه دماوند آمل بتوانیم بازیکنان مستعد این شهرستان را به لیگ های بالاتر معرفی وانشاله سهمیه لیگ دسته دوم را نیز کسب کنیم.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0