پشت پرده هجمه های اخیر علیه سید جعفر رسولی چیست؟
18 مرداد 1398 ، دیدگاه 0
چرا در مراسم تجلیل از خبرنگاران در فرمانداری، مسئول ارشاد و رابط خانه مطبوعات گلایه بعضی از دوستان خبرنگار را به فرماندار نرسانند؟ و فقط جلسه به به و چه چه بود؟

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ شهرستان آمل جزو محدود شهرستانهایی می باشد که در این شرایط اقتصادی توانسته است در اجرای پروژه های عمرانی و زیربنایی نسبت به سایر شهرستان های دیگر استان پیشقراول باشد و این به نقل از کارشناسان سازمان برنامه و بودجه استان مازندران می باشد که در جلسات کمیته برنامه ریزی مطرح می کنند.

 در این بین نقش خبرنگاران درجهت انعکاس اقدامات در این چند سال اخیر بسیار مشهود است و کسی منکر آن نمی باشد.

متاسفانه هر ساله با فرارسیدن 17 مرداد روز خبرنگار در شهر آمل، دستخوش یکسری مسائلی می شویم که در خور شان بعضی از خبرنگاران نیست که به خاطر مسائل شخصی مطالبی را عنوان می کنند که دیدگاه و نظر اکثریت اصحاب رسانه آمل نمی باشد.

نقش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آمل در این بین به عنوان متولی اصلی این قشر زحمتکش بسیار حائز اهمیت است و درکنار آن امسال هم به جهت هماهنگی بیشتر در رسیدگی به امور خبرنگاران، خانه مطبوعات را به عنوان بخشی از نهاد پیگیر مطالبات این عزیزان قرار دادند.

امسال هم با تشکیل ستاد هفته بزرگداشت روز خبرنگار که متولی و پیگیر آن اداره ارشاد به عنوان دبیر ستاد می باشد و جلسه ای در فرمانداری ویژه آمل برگزار شد که بازهم نباید عدم برگزاری جلسات ستاد را فقط به فرمانداری آمل نشانه گرفت!

زیرا براساس بخش نامه مقرر گردید اعضای ستاد، فرمانداری و برخی دستگاههای اجرایی، رابط خانه مطبوعات و بسیج رسانه و اداره ارشاد به عنوان دبیر ستاد باشد و چرا چندین جلسه برگزار نشد و کارگروه های مورد نظر تشکیل نگردید دبیر ستاد توضیح بفرمایند تا برای همگان روشن شود و این سکوت نیز شائبه برانگیز است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رابط خانه مطبوعات و مسئول بسیج رسانه که در جلسه فرمانداری حضور داشتند مگر بارها سید جعفر رسولی نفرمودند دستگاههای اجرایی در خور شان خبرنگاران برنامه برگزار کنند! و چرا دبیر ستاد و خانه مطبوعات و بسیج رسانه برنامه های خودشان را به فرماندار ارائه ندادند.

شخص فرماندار علاقه وافر و ارادت ویژه ای به قشر خبرنگاران دارند و نمی دانیم به چه دلیلی عده ای با فرماندار ساز مخالفت می زنند و در روزهای اخیر هجمه های ناشایستی را به فرماندار شهرمان وارد کردند.

جای سئوال و تعجب است که آیا فرمانداران دیگر شهرستان های مازندران به دنبال صندلی و یا گرفتن تالار برای جشن خبرنگاران بودند؟ و یا شخص فرماندار به عنوان پشتیبان بود؟ و آیا عزیزان مدعی؛ تالار و زمان را برای جشن انتخاب کردند که فرماندار آمل مخالفت کرد؟

چرا باید عده ای کار نکرده خود را متوجه مستقیم فرماندار کنند؟

چرا در مراسم تجلیل از خبرنگاران در فرمانداری، مسئول ارشاد و رابط خانه مطبوعات گلایه بعضی از دوستان خبرنگار را به فرماندار نرسانند؟ و فقط جلسه به به و چه چه بود؟

خوشبختانه بعضی از آقایان و خانم ها که نیامدند پشیمان شدند و کسانی که خودشان جلسه را تحریم کردند نیز حضور پیدا نمودند !

آیا در چند سال اخیر، مراسم تجلیل از خبرنگاران در دفتر فرماندار نبود؟ پس چرا آن سال ها خبر از تحریم و انتقاد و هجمه نبود اما امسال جایگاه خبرنگاران به خطر افتاد!

هیچ گاه نشده فرماندار آمل اعلام کنند نیازی به اطلاع رسانی و خبر ندارد درحالی که همین هجمه واردکنندگان می دانند، سید جعفر رسولی در تمام جلسات شورای اداری تاکید می کنند دستگاههای اجرایی عملکرد خود را در اختیار خبرنگاران قرار دهند.

فرماندار آمل به خبرنگاران در جلسات اعلام می کنند اگر به دستگاهی برای تهیه خبر مراجعه کردید و به شما در امر اطلاع رسانی کمک نکردند به بنده اطلاع دهید.

 واقعا آیا این فرماندار رابطه ای با خبرنگاران ندارد که جای تاسف است !

نمی دانیم که برنامه ها و سفارش دولت چه چیزی است که فرماندار محترم نتوانستند در این شهرستان پیاده کنند ؟ سفارش دولت به مسئولین به غیر از این است که مردم را امیدوار به آینده کنید ! و مردم را ناامید نکنید ؟

 اجرای پروژه های کلان ملی و دیگر پروژه ها خود مبین بر عملکرد و پیگیری فرماندار محترم و در راس آن دکتر یوسفیان نماینده پرتوان و ساعی مردم آمل و لاریجان درمجلس می باشد.

واقعا جای بی انصافی است که بخاطر مسائل شخصی عملکرد کسی را زیر سئوال می برید که در طول سال های اخیر کارنامه درخشانی داشته است که شاید شما چشم خود را بستید و این چیزها را نمی بینید و فقط به دنبال ماجراجویی خودتان هستید.

و بازهم متاسفانه مطالبی را مطرح می کنید که خبرنگاران در جلسات حضور ندارند!

 پس این همه خبر از فرماندار آمل در خبرگزاری ها، سایت ها، روزنامه های محلی، هفته نامه و دوهفته نامه های شهرستان و استان و کشور به چاپ می رسد از کجا می آید؟

در بسیاری از برنامه های افتتاحی دهه فجر و هفته دولت، فرماندار آمل به منظور قدردانی از تلاش های همه خبرنگاران و همراهی با آنان، در خودروی عمومی اصحاب رسانه حاضر شده است و در کنار خبرنگاران به افتتاح پروژه ها رفته است که آیا هجمه های شما جواب سید جعفر رسولی است؟!

استفاده از هجمه های اخیر علیه فرماندار ویژه آمل برای تخریب دکتر یوسفیان نماینده مردم آمل در مجلس آن هم چند ماه مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی شائبه برانگیز می باشد که آیا منتقدان با استفاده از مسائل روز خبرنگار امسال به دنبال برنامه های مهم تری هستند و می خواهند موج تخریب علیه نماینده خدوم شهرمان را کلید بزنند؟

شما که خودتان را خبرنگار تراز اول شهرستان می دانید به این نکته توجه داشته باشید که سید جعفر رسولی تنها نیست و اصحاب رسانه و مردم ما بهترین تشخیص دهنده نسبت به عملکرد مسئولان خویش هستند و می دانند این انتقادات، هجمه ای برنامه ریزی شده علیه فرماندار آمل و نماینده مردم آمل در مجلس است که چند مدتی است استارت زده شد.

دوستان عزیز هرگز به خاطر مسائل شخصی تان، دیگران را درگیر نکنید تا به اهدافتان برسید که از ریاست محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تقاضا داریم پا پیش بگذارند و این قضیه را خاتمه دهند البته اگر صلاح می دانند!

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0