کمک دو خیر نیک اندیش برای ساخت مجتمع خوابگاهی و فرهنگی دانشکده پیراپزشکی و پرستاری آمل
16 مرداد 1398 ، دیدگاه 0
خیرین دکتر کیانی وخانواده مرحوم خراسانی تقبل ساخت خوابگاه را تقبل کردند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ،  مجمع خیرین شهرستان آمل مجموعه ای غیرسیاسی، غیرانتفاعی و غیردولتی بوده و در زمینه بهداشت و درمان و حوزه سلامت و علمی و پژوهشی همواره مشارکت ارزشمندی داشته است.

این بار مجمع خیرین شهرستان آمل با توجه به نیاز شهرستان به خوابگاه برای دختران دانشجوی دانشکده پیراپزشکی و پرستاری شهرستان آمل توانسته است با تشریک مساعی و پیگیری با اهدای زمین توسط آقای دکتر علی اکبر کیانی و تقبل ساخت توسط وراث مرحوم آقاجان خراسانی برای تحقق این امر مهم گام اساسی بردارد.

 با حضور دکتر فرهاد مصدری نماینده دانشگاه علوم پزشکی مازندران، آقای طهماسبی مدیرعامل مجمع خیرین سلامت مازندران، دکتر اکبری رییس شبکه بهداشت ودرمان آمل، دکتر اکبری رییس دانشکده پیراپزشکی وپرستاری شهرستان آمل، اعضای مجمع خیرین شهرستان آمل درجهت تحقق ساخت خوابگاه دانشجویی جلسه ای در محل دانشکده پیراپزشکی و پرستاری شهرستان آمل برگزار کردند.

قدردانی از ورود مجمع خیرین آمل در ساخت خوابگاه دانشجویی

 دکتر اسماعیل اکبری رییس دانشکده پیراپزشکی و پرستاری شهرستان آمل با قدردانی از حضور خیرین برای تصمیم گیری در ساخت خوابگاه دانشجویی این دانشکده گفت: جای تشکر دارد که هرکجا مجمع خیرین شهرستان آمل ورود پیدا کردند شاهد تحولات چشمگیر بودیم.

وی با قدرشناسی از پیگیری های دکتر مصدری نماینده دانشگاه علوم پزشکی مازندران ادامه داد: ایشان جزود معدود  مدیران هستند که نسبت به این دانشکده لطف ومحبت دارند و قطعا با حمایت های ایشان و کمک های خیرین بزودی شاهد شروع عملیات ساخت این خوابگاه خواهیم بود.

ساخت خوابگاه جزو اولویت اول کاری این دانشکده می باشد

رییس دانشکده پیراپزشکی وپرستاری شهرستان آمل با اشاره به اینکه امروز نبود خوابگاه یک معضل بزرگی برای این دانشکده شده است اشاره کرد: با وجود 150 دانشجو دراین دانشکده، خانواده های دانشجویان نسبت به خوابگاه عزیزان شان حساس هستند و ساخت این خوابگاه جزو اولویت اول کاری این دانشکده می باشد.

قدردانی از دکتر کیانی و خانواده مرحوم خراسانی در ساخت خوابگاه

 وی باقدردانی از دکتر کیانی و خانواده مرحوم خراسانی در ساخت این خوابگاه عنوان داشت: قطعا حرکت این عزیزان جزو باقیات و صالحات خواهد بود و برای دیگران جهت مشارکت در امر خیر  الگو خواهد بود.

مسعود نیکپور مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل با اشاره به وجود پتانسیل قوی دراین مجمع گفت: خوشبختانه توانستیم با همین پتانسیل گامهای خوبی را برای ساخت سرای کرامت و ساختمان شیمی درمان برداریم که جز همراهی خیرین میسر نبود.

12 سال فعالیت خیرخواهانه مجمع خیرین آمل در تمام امور

 وی با اشاره به 12 سال فعالیت خیرخواهانه مجمع در تمام امور عنوان داشت: خوشبختانه کلیه اعضای مجمع به این امر واقف هستند که رسیدگی به امر سلامت شهر در اولویت کاری این مجمع قراردارد و خوشبختانه توانستیم در بیمارستانهای 17 شهریور و امام رضا کمک خوبی در خرید دستگاههای مورد نیاز انجام بدهیم.

وی با تاکید بر اینکه خیرین و مردم قدرشناس آمل هیچ وقت مجمع خیرین را تنها نگذاشتند اظهارداشت: بزودی مجمع خیرین به مکان جدیدی که توسط یکی از خیرین بنام آقای امیدوار اهدا شد منتقل می گردد.

خانواده ها امروز برای خوابگاه فرزندانشان دغدغه دارند

مدیرعامل مجمع خیرین شهرستان آمل با اشاره به اینکه وجود خوابگاه برای چنین دانشکده ای بسیار امر ضروری می باشد خاطرنشان کرد: خانواده ها امروز برای خوابگاه فرزندانشان دغدغه دارند و امروز برای ساخت این خوابگاه درکنار دانشگاه علوم پزشکی مازندران و خیرین عزیز دکتر کیانی وخانواده مرحوم خراسانی هستیم.

اقدامات مجمع خیرین آمل زبانزد خاص وعام است

 دکتر فرهاد مصدری نماینده دانشگاه علوم پزشکی مازندران با قدرشناسی از مجمع خیرین شهرستان آمل گفت: اقدامات خوب مجمع خیرین باعث شد که این مجمع زبانزد خاص و عام باشد وحتی علاوه بر مازندران درکشور جایگاه ویژه ای راکسب کند.

 وی نیاز ضرورت وجود خوابگاه در این دانشکده را امری مهم تلقی نمود و عنوان داشت: خوشبختانه با اهدا زمین توسط آقای دکتر کیانی وتقبل ساخت توسط خانواده مرحوم خراسانی و همت والای مجمع خیرین شهرستان آمل بزودی آغاز ساخت خوابگاه را شاهد خواهیم بود.

نماینده دانشگاه علوم پزشکی مازندران تاکید کرد: قطعا با عمل خیرین این دو خیر بزرگ آملی تابلوی خوابگاه بنام این دو عزیز نامگذاری خواهد شد وتا این خوابگاه وجود دارد نامشان زنده خواهد بود.

 دراین جلسه دختر مرحوم خراسانی به نمایندگی از سوی وراث درخصوص اجرای نیت خیرخواهانه مرحوم پدرشان مطالبی را عنوان نمود و نماینده دانشگاه علوم پزشکی مازندران قول دادند تا تمام خواسته های خانواده مرحوم خراسانی جامه عمل پوشانده شود.

 

 

 

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0