رویکرد بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی است
2 مرداد 1398 ، دیدگاه 0

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ،  -احمدعلی یگانه مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل با اشاره به اینکه 50 منزل برای بازسازی در امت آباد شناسایی شده است، اظهارکرد: 8 مورد این منازل در طرح کرامت بسیج سازندگی بازسازی شد که برخی از آنها از سرویس بهداشتی و حمام محروم هستند.

وی با بیان اینکه حدود 70 میلیون تومان تا به امروز برای ساخت مسجد امت آباد هزینه شد، تصریح کرد: این مسجد با زیر بنای 250 متر و در 2 طبقه ساخته می‌شود که تا محرم امسال یک طبقه آن مورد بهره برداری قرار می‌گیرد.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل ادامه داد: مردم این منطقه همکاری زیادی برای ساخت مسجد می‌کنند که اگر اجرت همکاری آنها را حساب کنیم بیش از 10 میلیون تومان تا به این لحظه باید هزینه می‌شد که این همکاری قابل ستایش است.

وی با یادآوری موقعیت منازل رضوان 38 عنوان کرد: 28 منزل در این منطقه شناسایی شد که فاقد سرویس بهداشتی و حمام هستند، 12 مورد آن قبل سال با کمک شهرداری و در طرح کرامت به خانواده‌ها تحویل داده شد.

یگانه در پایان خاطرنشان کرد: رویکرد بسیج سازندگی محرومیت‌زدایی است و از این رو، هرچقدر در توان داریم برای بهتر اجرایی شدن این هدف انجام می‌دهیم.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0