ورزشکاران مازندران در مسابقات جهانی دوومیدانی کارگران درخشیدند
17 تیر 1398 ، دیدگاه 0
رئیس انجمن دوومیدانی کارگری مازندران از درخشش ورزشکاران مازندرانی درمسابقات جهانی دوومیدانی کارگران ۲۰۱۹ اسپانیا خبر داد.

امید خانی روزبهانی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص حضور ورزشکاران مازندران در مسابقات جهانی کارگران اظهار داشت: در این دوره از مسابقات جهانی سه ورزشکار مازندرانی در رشته دو میدانی این مسابقات که در شهر تورتوسای اسپانیا برگزار شد شرکت داشتند.

رئیس انجمن دوومیدانی کارگری مازندران بیان کرد: سید مهران حسینی دونده مازندرانی که در سال ۹۷ به عنوان برترین ورزشکار دو و میدانی کشور معرفی شد و در مسابقات جهانی سال گذشته با انصراف در مقابل ورزشکار رژیم صهیونیستی از کسب مقام جامانده بود، در این دوره از مسابقات در دوی ۱۰۰ متر و۲۰۰ متر و درماده ۴ در ۱۰۰ متر گروهی مدال طلا را برای تیم ملی مردان کارگری ایران کسب کرد و فاطمه عباسی به عنوان تنها بانوی اعزامی مازندران به رقابت‌های کارگری جهان توانست در رشته دو و میدانی ماده ۱۵۰۰ متر و ۴ در ۴۰۰ متر مقام سوم را کسب کند.

به گزارش مهر، در روز پایانی بازی‌های جهانی کارگران در تورتوسای اسپانیا، ورزشکاران ایران موفق به کسب ۶۱ مدال طلا، ۴۸ مدال نقره و ۲۹ مدال برنز شدند و در مجموع به ۱۳۸ مدال دست یافتند. این در حالی است که در دوره قبلی این بازی‌ها ایران موفق به کسب ۲۵ مدال طلا شده بود و در این دوره بهترین نتیجه تاریخ ورزش کارگران ایران در بازی‌های جهانی رقم خورد.

شایان ذکر است ورزشکاران مازندرانی تیم ملی دوومیدانی کارگری مردان و زنان ایران اعزامی به ششمین دوره مسابقات جهانی کارگران که از نهم تیرماه سال جاری به مدت یک هفته در شهر تورتوسای اسپانیا برگزار شد امروز یک شنبه ۱۶ تیرماه به کشور بازگشتند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0