برگزاری جشن یک سالگی مزرعه کودک اکسین و روز دختر
17 تیر 1398 ، دیدگاه 0
مزرعه کودک در مجموعه اکسین ‌لند، با ایجاد فضایی متفاوت از رویکرد کلاسیک آموزشی و حتی تفریحی گردشگری کودک، مجموعه‌ای را ایجاد کرده که ضمن حفظ روحیه شادی و نشاط در کودکان، باعث شکوفایی، خلاقیت و توانایی حل مساله در آنها شده است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، مزرعه کودک در مجموعه اکسین ‌لند، با ایجاد فضایی متفاوت از رویکرد کلاسیک آموزشی و حتی تفریحی گردشگری کودک، مجموعه‌ای را ایجاد کرده که ضمن حفظ روحیه شادی و نشاط در کودکان، باعث شکوفایی، خلاقیت و توانایی حل مساله در آنها شده است.

خوشبختانه در شهرستان آمل مزرعه کودکی با شعار «کودک شاد امروز، جامعه سالم فردا» با حمایت و سرمایه ‌گذاری دکتر حمید طاهری پور در مجموعه اکسین لند راه اندازی شد تا برای نخستین ‌بار، کودکان ایرانی هم بتوانند از این شیوه آموزشی بهره ببرند.

گروه مزرعه کودک اکسین آمل با مدیریت سرکارخانم دکتر سارا احمدی با ایجاد این فرصت و امکان برای کودکان در واقع به دنبال تحقق شعار کودک شاد امروز، جامعه سالم فردا است.

مزرعه کودک اکسین توانسته است در طول یکسال و با اجرای برنامه های شاد و متنوع و به مناسبت های مختلف پذیرای دانش آموزان و کودکان از اقصی نقاط استان مازندران می باشد که رضایت این عزیزان را بعد از اجرای هر برنامه می توان بر لبان خندان آنها مشاهد کرد.

مزرعه کودک اکسین جشن یک سالگی خود را همزمان با میلاد باسعادت کریمه اهل بیت حضرت معصومه(س) و روز دختر با اجرای برنامه های متنوع نمایشی، نقاشی، تئاتر، عکاسی، آتش بازی و دهها برنامه دیگر جشن گرفت.

در این روز دختران بهمراه والدین خود همراه با متولدین ماه تیر، کیک یک سالگی را برش زدند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0