مجتمع اکسین آمل در جمع برترین مجتمع های تجاری ایران قرار گرفت
11 تیر 1398 ، دیدگاه 0
مجتمع اکسین در مجله دایرکتوری مراکز خرید خاورمیانه و شمال آفریقا به عنوان تنها نماینده از شمال کشور؛ جزو برترین مجتمع های تجاری ایران شناخته شده است که برگ زرینی دیگر بر افتخارات مجموعه اکسین افزوده شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ، امروزه، بازارهای خرده ‌فروشی که به مراکز خرید مشهور هستند به مرکز و مقصد خریدارانی تبدیل شده‌اند که به جای انجام خریدهای همیشگی و معمولی از مغازه‌های قدیمی، دوست دارند ابعادی تازه را از خرید تجربه کنند.

در این مراکز همه‌ افراد جامعه با طیفی گسترده از محصولات و کالاهای مورد نیازشان، از اجناس لوکس و مارک ‌دار گرفته تا راه‌ روهایی مملو از مواد غذایی و مکان‌ های تفریحی و... روبه‌رو می‌شوند.

 این مراکز خرید به مکان‌ هایی فوق‌العاده برای خرده ‌فروشانی تبدیل شده‌اند که از این طریق، فرصتی برای نمایش کالاهای‌شان به عموم مردم به دست آورده‌اند؛ زیرا این مراکز محل تجمع انبوهی از مشتریان است.

نقش مهم دیگر این مراکز خرید در زندگی آدم‌ ها این است که آن‌ها می ‌توانند هر نوع محصول دلخواه‌ شان را زیر یک سقف خریداری کنند و مسقف بودن این‌گونه‌ بازارهای فوق‌العاده بزرگ، محصولات را از آسیب ‌های ناشی از شرایط آب‌ و‌هوایی و دیگر مشکلاتی که بازارهای رو باز با آن‌ها مواجه هستند، در امان نگه ‌دارد.

مجتمع اکسین آمل با مدیریت و هدایت دکتر حمید طاهری پور مدیرعامل پرتوان و سخت کوش گروه اکسین توانسته است در بیش از دو سال اخیر با سرعت عمل کم نظیر در ساخت و ساز، پروژه هایی را در آمل احداث نماید که در همین مدت کوتاه با اقبال شایسته مازندرانی ها و گردشگران همراه بوده است.

قطار اکسین برای توسعه آمل و مازندران به راه افتاده و با سرعتی که در پیش گرفته، توقفی نخواهد داشت که روزهای خوشی از اکسین در راه است.

مجتمع اکسین در مجله دایرکتوری مراکز خرید خاورمیانه و شمال آفریقا به عنوان تنها نماینده از شمال کشور؛ جزو برترین مجتمع های تجاری ایران شناخته شده است که برگ زرینی دیگر بر افتخارات مجموعه اکسین افزوده شد.

لازم بذکراست مجموعه تجاری تفریحی و خدماتی اکسین شمال، تالار مجلل اکسین، مزرعه کودک اکسین، هتل مجلل اکسین، مجتمع تجاری فرهنگی و سینمایی اکسین لند (فاز سوم)، هایپرمی اکسین و... در مجموعه اکسین لند واقع شده است که همچون نگینی در استان سرسبز و لاله خیز مازندران و شهرستان آمل می درخشد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0