جلسه هم اندیشی روسا و نواب ورزش سه گانه مازندران در آمل برگزار شد
3 تیر 1398 ، دیدگاه 0
جلسه هم اندیشی باحضور رئیس هیات ورزش سه گانه استان مازندران، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، روسا و نواب ورزش سه گانه استان مازندران به میزبانی هیات ورزش سه گانه شهرستان آمل در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان آمل برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ جلسه هم اندیشی باحضور رئیس هیات ورزش سه گانه استان مازندران، رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان آمل، روسا و نواب ورزش سه گانه استان مازندران به میزبانی هیات ورزش سه گانه شهرستان آمل در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان آمل برگزار شد.

دکتر اسماعیل پهلوان رئیس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل با اشاره به رضایت بخش بودن فعالیت هیات ورزش سه گانه در شهرستان آمل گفت: آقای مهندس صفایی با اخلاق مداری خودشان توانستند خدمات قابل توجهی را انجام دهند.

 وی ادامه داد: حرکات قابل تحسین مهندس صفایی در کمک رسانی به آسیب دیدگان سیل اخیر نشان از روحیه ارزشمند ایشان در کارهای عام المنفعه می باشد.

 رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با تاکید براینکه در این رشته هرکسی رتبه اول را کسب آورد در حقیقت توانسته است ویترین قهرمانی کل مجموعه را بدست آورد.

 پهلوان تاکید کرد: قدرت، سرعت و استقامت فاکتورهای اصلی آمادگی جسمانی دراین رشته می باشد که یک ورزشکار می تواند خودش را نشان دهد.

 وی خاطرنشان کرد: این ورزش یک ورزش ترکیبی است و اهمیت و کارایی نسبت به رشته های دیگر فوق العاده بیشتر است.

 خشایار سالار رئیس هیات ورزش سه گانه استان مازندران باقدردانی از میزبانی مهندس صفایی رئیس هیات ورزش سه گانه شهرستان آمل گفت: ورزش سه گانه یک ورزش ترکیبی است که همه قشر افراد در آن حضور دارند.

 وی اشاره کرد: خوشبختانه از زمانی که مسئولیت این هیئت را در مازندران برعهده گرفتیم توانستیم با کمک شما عزیزان از رتبه 28 کشور 13 پله صعود کنیم و از لحاظ عملکردی درکشور رتبه اول را کسب کردیم.

 وی تاکید کرد: با توجه به شرایط اقیلمی و طبیعی مازندران می توانستیم بهترین ها درکشور باشیم و متاسفانه درگذشته جایگاه خوبی را درکشور نداشتیم.

 رئیس هیات ورزش سه گانه استان مازندران خاطرنشان کرد: برای رسیدن به جایگاهی واقعی درکشور با برنامه ریزی باید حرکت کنیم و برای سال 98 اقدامات پیشگیرانه را داشته باشیم.

 سالار از برگزاری لیگ سه گانه آقایان و بانوان در ماه مرداد در مازندران خبرداد گفت: در سال 98 کلاس آموزشی به میزبانی آمل و کلاس داوری در ساری برگزار خواهد شد و تمام روسا و نواب باید حضور داشته باشند.

وی درپایان اشاره کرد: آمادگی داریم تا انتقادات سازنده را بشنویم و برای رسیدن به هدف متعالی همه باید درکنار هم باشیم و حرف زدن فایده ای ندارد و باید مرد عمل باشیم و این هیات را به آنچه که حق مازندران است درکشور به آن برسیم.

مهندس رحمت الله صفایی رئیس هیات ورزش سه گانه شهرستان آمل با خیر مقدم گویی به مهمانان درخصوص اقدامات این هیات از قبیل برگزاری جلسه هم اندیشی هیاتهای ورزشی شهرستان آمل و دریافت لوح تقدیر از ریاست اداره ورزش به مناسبت عملکرد هیات سه گانه، تهیه وتوزیع حدود چهل بسته پکیج عیدانه مواد غذایی برای افراد نیازمند توسط ورزش سه گانه آمل به ارزش تقریبی چهل و پنچ میلیون ریال، حضور در منطقه سیل زده استان مازندران روستای رکنی کلا بهنمیر و تلار پشت قائم شهر، حضور و ارسال کمک مواد غذایی به اداره کل ورزش وجوانان استان گلستان مرحله اول شهرستان آق قلا، حضور و ارسال کمک مواد غذایی به استان لرستان شهرستان پلدختر روستای چم مهر، دیدار رئیس و نائب رئیس و دبیر هیئت ورزش سه گانه شهرستان آمل با آقای دکتر مرزبند به مناسبت هفته معلم و تفاهم نامه همکاری، درخواست کلاس مربیگری درجه سه تئوری ورزش سه گانه، درخواست کلاس آموزشی گرافیک و مدل سازی ورزشی، کلاس آموزشی بازاریابی عصبی، درخواست منطقه پل چهارم الی کمربندی آمل محمودآباد جهت پیست دوچرخه سواری برای بانوان، مسابقه دوگانه آقایان در ششم بهمن 97،درخواست میزبانی دوگانه بانوان قهرمانی کشور

مسابقه تدارکاتی شهرستانی برای بانوان، مسابقه تدارکاتی شهرستانی برای آقایان، همایش بزرگ دوچرخه سواری برای روز دانشجو، جلسه بین کمیته های ورزش سه گانه، شرکت در مسابقات کشوری و استانی، استعدادیابی در منطقه روستایی، تفاهم نامه همکاری با سازمان های دولتی برای هوای پاک و... مطالبی را عنوان داشت.

وی درپایان از همکاری سرکار خانم خدیجه پهلوان نائب رئیس هیات، محسن قربانزاده دبیر هیات و مسعود حبیب نتاج خزانه دار قدردانی و تشکر کرد.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0