کشف 60 فقره سرقت منزل و دوچرخه در آمل
3 تیر 1398 ، دیدگاه 0
فرمانده انتظامی شهرستان آمل از انهدام یک باند سرقت با 60 فقره سرقت منزل و دوچرخه در شهرستان آمل و کشف 4 میلیاردی اموال مسروقه در آن شهرستان خبر داد .

کمال آنلاین ؛ سرهنگ"نعمت الله آزادی" فرمانده انتظامی شهرستان آمل از انهدام یک باند سرقت با 60 فقره سرقت منزل و دوچرخه در شهرستان آمل و کشف 4 میلیاردی اموال مسروقه در آن شهرستان خبر داد .  گفت: در پی افزایش وقوع سرقت دوچرخه و منزل در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی این شهرستان قرار گرفت .

فرمانده انتظانی شهرستان آمل، افزود: در اجرای این ماموریت، ماموران کلانتری 11 آمل با بررسی های همه جانبه و اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند حرفه ای سرقت در این شهرستان شدند .

سرهنگ آزادی، تصریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، با تشکیل تیم عملیاتی، متهمان که در قالب یک باند 3 نفره در این شهرستان اقدام به سرقت منزل و دوچرخه از پارکینگ و انبار منازل مردم می کردند در اقدامی غافلگیرانه دستگیر شدند .

این مقام انتظامی، اظهار کرد: متهمان در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 60 فقره سرقت در سطح شهرستان آمل اعتراف کردند .

آزادی از کشف 30 دستگاه دوچرخه و مقادیر قابل توجهی اموال لوازم خانگی سرقتی از مخفیگاه متهمان خبر داد و گفت: ارزش کل کالاهای سرقتی کشف شده از متهمان بالغ بر 4 میلیارد ریال برآورد شده است .

فرمانده انتظامی شهرستان آمل در خاتمه به مردم توصیه کرد: ضمن رعایت هشدارهای انتظامی و تجهیز منزل و مجتمع های مسکونی خود به تجهیزات ضد سرقت و دوربین مدار بسته، در صورت مشاهده افراد مشکوک در محل سکونت خود و یا برخورد با هرگونه مساله امنیتی مراتب را به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند .

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0