آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان مازندران
23 خرداد 1398 ، دیدگاه 0
ولی الله چلابی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل از آغاز ثبت نام سیزدهمین جشنواره کارآفرینان برتر استان مازندران خبر داد.

کمال آنلاین ؛ ولی الله چلابی رئیس اداره  تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل افزود با توجه به اهمیت کارآفرینی، برنامه ریزی و سیاستگذاری در زمینه توسعه و ترویج آن از الزامات برنامه های مختلف توسعه اقتصادی  بوده و ماهیت فرادستگاهی و فرابخشی مقوله کارآفرینی توجه به آن را توسط تمامی دستگاهها ضروری میسازد.

وی افزود: باید زمینه های  کارآفرینی را در دانشگاه ها، مدارس و سازمان های مهارتی فراهم و برنامه کارآفرینی نهادی را دنبال کنیم .

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان آمل  خاطرنشان کرد: به لحاظ نقش ویژه کارآفرینان در جامعه، شناسایی و معرفی آنان، استفاده از توانمندی و تجارب آنان در جهت پیشرفت و توسعه و بهبود فضای کسب و کار در استان" یکی از اقدامات مهم در زمینه الگوسازی برای جوانان و ترویج و توسعه کارآفرینی در کشور میباشد.

چلابی با تأکید بر اینکه برگزاری این جشنواره میتواند زمینه های حضور کارآفرینان در جامعه و افزایش سرعت توسعه فرهنگ کارآفرینی را فراهم نماید، افزود:  این جشنواره، میعاد گاهی برای گردهم آوردن کارآفرینان است که تجارب موفق خود را با جامعه درمیان بگذارند و مشعل و چراغ راهی برای نسل جوان و نوپا باشند.

ایشان در پایان اظهار داشت:  از تمامی افراد و شرکت هایی که خود را واجد شرایط کارآفرینی می دانند دعوت می شود از اکنون لغایت 31 تیر 98 به سایتwww.karafarinanebartar.ir  مراجعه و فرآیند ثبت نام را تکمیل نمایند.

متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان مراجعه نمایند و یا با شماره 44254183 واحد اشتغال تماس حاصل نمایند.

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0