پردیس سینمایی اکسین؛ فرصتی ویژه برای شهر آمل
21 خرداد 1398 ، دیدگاه 0
آرزوی دیرینه مردم مازندران و شهرستان آمل محقق شد تا پردیس سینمایی اکسین افتتاح گردد که نقش بسزایی در راستای توسعه فرهنگی اجتماعی شهرمان داشته و اثرات و برکات ارزنده ای در آن قرار دارد.

کمال آنلاین ؛ ورود مجموعه اکسین در شهرستان آمل با خیر و برکات بسیار فراوانی همراه بوده است و شاهد افتتاح مجموعه های اکسین هستیم که راه اندازی مجتمع سیتی سنتر اکسین شمال با فروشگاه ها و برندهای برتر، مزرعه کودک، هتل، تالار مجلل، فودکورت، باشگاه بدن سازی، سالن بیلیارد و بسیاری امکانات دیگر با هدایت، مدیریت و تدبیر ارزنده دکتر حمید طاهری پور در این شهرستان به بهترین نحو ممکن ساخته شد.

این تلاش ها و ساخت و سازها برای پیشرفت و توسعه شهر آمل، پایان کار نبود و از آن جایی که دکتر طاهری پور ویژه برنامه های ارزنده ای برای اعتلای اقتصادی و فرهنگی کهن شهر آمل دارد در ادامه فعالیت هایش وارد مسیری جدید برای افتتاح نخستین پردیس سینمایی در استان مازندران شد.

آرزوی دیرینه مردم مازندران و شهرستان آمل محقق شد تا پردیس سینمایی اکسین افتتاح گردد که نقش بسزایی در راستای توسعه فرهنگی اجتماعی شهرمان داشته و اثرات و برکات ارزنده ای در آن قرار دارد.

در میان اقسام مختلف هنر، هنر هفتم یا همان هنر اغواگر و پرطرفدار سینما که امروزه یکی از عمومی ‌ترین و محبوب ‌ترین تولیدات هنری را ارائه می‌کند، از جایگاه ویژه ای برخوردار است.

سینما صنعتی فرهنگ ساز است که نقش بسیار مهمی در شکل گیری شخصیت افراد و جوامع و شیوه و سبک زندگی آنها داشته و دارد.

سینماگران و مرتبطین این هنر، امروزه نقش مهمی در ترویج، اشاعه و تثبیت رفتار، افکار، اندیشه ها و منشها دارند و خود حتی به قطب هایی در ارائه افکار، نظریات و اندیشه ها تبدیل شده اند که به مرور زمان مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و به عبارتی دیگر، عموم مردم آنها را در انتخاب شیوه و منش رفتار و زندگی خود به عنوان الگو برگزیده و به تقلید از آنها می پردازند.

پردیس سینمایی اکسین به عنوان فرصتی ویژه برای شهرستان آمل می باشد که این مجموعه سینمایی دارای ۳ سالن با ظرفیت گنجایش ۳۵۰ نفری است.

از جمله امکانات و ویژگی های خاص پردیس سینمایی اکسین دارا بودن سیستم صوتی دالبی و سیستم فوق پیشرفته، سیستم ویدئو پرژکتور type E:laser ، سیستم پرده MDI-strong-screen، دارای لانژ ویژه، سیستم هوشمند اعلام و اطفاء حریق، سیستم مونیتورینگ هوشمند و آنلاین در تمامی سالن‌ ها، استفاده همزمان از سالن سینما و مرکز  همایش، دارای سیستم مدیریت مرکزی هوشمند الکترونیکی روشنایی و استفاده از متریال‌ های روز سینماهای دنیا است.

امید است حمایت های ویژه از پردیس سینمایی اکسین صورت گیرد تا بتواند به عنوان مرکزی اثرگذار تبدیل گردد که به طور قطع و یقین با استقبال پرشور و گسترده هم استانی های عزیز مازندرانی، همشهریان گرانقدر آملی و مسافرین سراسر کشور روبرو خواهد شد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0