اختصاص 60 میلیارد ریال تسهیلات کم بهره بخش کشاورزی در آمل
21 خرداد 1398 ، دیدگاه 0
فرماندار ویژه آمل : از مديران مي خواهيم تا از جواناني که مستعد و جوياي کار هستند بيايند از تسهيلات کم بهره استفاده نمايند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری کمال آنلاین ؛ سيد جعفر رسولي معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان آمل در جمع مدیران شهرستانی با اشاره به اینکه در سال رونق توليد باید واحدهای تولیدی را حمایت کنیم گفت: به دستور استاندار باتوجه به کارگروههاي رونق توليد، ستاد تسهيل و کارگروه اشتغال، همه واحدهای تولیدی به دليلی که تعطيل شدند دوباره راه اندازي شوند چون اين واحدها سرمايه ملي هستند.

 وی ادامه داد: مديران واحدهای تولیدی که تعطیل شدند را شناسايي کنند و نسبت به رفع مسائل و مشکلات آنها پيگير باشند و در این راه از تمام ظرفيت ها استفاده کنند.

فرماندار ویژه آمل یادآورشد: در جلسات کارگروه اشتغال در سال رونق توليد مديران بيشتر پاي کار باشند و در سال گذشته در تسهيلات صندوق ملي، شهرستان آمل 120 درصد موفقيت داشتیم و امسال 60 ميليارد سهميه آمل در بخش کشاورزي اختصاص داده شد و از مديران مي خواهيم تا از جواناني که مستعد و جوياي کار هستند بيايند از تسهيلات کم بهره استفاده نمايند.

رسولي اظهارداشت: بودجه هايي که توسط دکتر يوسفيان ملا نماینده مردم آمل درمجلس درخصوص اعتبارات شهرستان گرفته شد 100 درصد تخصيص داده شد و مديران پيگيري کنند، اگر اعتبارات برگشت کند نمره منفي براي ما خواهد داشت.

وی درخصوص برخورد جدی با ساخت وسازهای غیرمجاز در شهرستان یادآورشد: جهاد کشاوري و دوستان عزيز حضور بموقع داشته و پيگيري نمايند، برخورد جدي با افراد متخلف انجام گردد تا زمين هاي کشاورزي روزبه روز دچار تخريب و تغيير کاربري نگردند. 

وی اظهارداشت: يکي از مسائلي که تأکيد استاندار محترم در برنامه 100 روزه بوده شناسایی مناطق حادثه خيز است که بايد شناسايي شود و با نصب گاردريل و نيوجرسي و حتي خاکريزي ساده مي توان از خسارتهاي جاني و مالي جلوگيري نماییم.

 

رسولي گفت: نظارت بر بازار، الحمدا... کسري اجناس در بازار نداريم، تأمين گوشت و مرغ خوب بوده و فراواني کالا را داريم، انتظار داريم در مورد تفاوت قيمت ها، افرادي که سودجو هستند، مديراني که در اين حوزه فعاليت مي کنند با متخلفين برخورد قاطع و قانوني داشته باشند.

وی در پايان از زحمات 9 ساله شهردار سابق آمل مهندس احمد اميرسليماني تقدير و تشکر نمود و سرپرست جديد شهرداري آمل آقاي مقدس را معرفي کرد.

 

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

             

دیدگاه   0